Tipy

Ste v pokušení byť šéfkuchárom reštaurácie?

Ste v pokušení byť šéfkuchárom reštaurácie?

Vášnivý kuchár, blázon do dobrého jedla, milovník výziev: nový koncept Ikea je vyrobený pre vás! Efemérna reštaurácia v centre Paríža, ktorá dáva milovníkom jedla šancu stať sa večer šéfkuchárom svojej reštaurácie.

Ako sa splní sen stať sa kuchárom?

Od 7. do 25. júna 2016 otvára Ikea v Paríži rue de Turbigo, reštauráciu, ktorá vám umožní stať sa šéfkuchárom tohto miesta na večer.

Výber šéfkuchára: ako to funguje?

Ak chcete vyskúšať dobrodružstvo a dať svojim rozprávkovým prstom do kuchyne služby pre ostatných, musíte podať žiadosť medzi 13. a 25. májom. Užívatelia internetu vyberú a hlasujú 24 začínajúcich kuchárov, ktorí budú patriť k 15 privilegovaným členom dobrodružstva reštaurácie Krogen. Čerešnička na torte: tí šťastní budú môcť viesť profesionálnu kuchynskú brigádu, aby mohli vykonávať svoje služby.

Drevené debny uchovávame na uskladnenie zemiakov

Čo jeme?

Každý amatérsky kuchár ponúkne svoje menu 30 hosťom, ktorí si budú môcť rezervovať svoje miesta online. Všetky jedlá budú preto jedinečné a budú používať prísadu z nášho obľúbeného švédskeho obchodu s potravinami. Prerušenie bude zachované až do konca, pretože žiadny hosť nebude vedieť, kto a čo si bude pripravovať jedlo (predjedlo + hlavný chod + dezert).

Vozík: ideálny na to, aby ste mali počas jedla všetko po ruke

Jedinečný a charitatívny kulinársky zážitok

Účasť na zážitku Krogen: odvážte sa stať kuchárom, o ktorom ste vždy snívali alebo sa stali výnimočnými hosťami. Ako zákazník vás bude stáť jedlo iba 10 € (rezervujte si tu jedlo): poďme! Všetky výnosy z tejto skúsenosti budú venované Secours populaire français, o to viac dôvodov, aby ste túto príležitosť nevynechali.

Sklenené poháre a nádoby na udržiavanie čerstvej zeleniny Už nemusíte váhať, musíte ísť pred alebo za sporák. Na dobrodružstvo tejto prchavej reštaurácie budete mať 3 týždne.