Tipy

Prehliadka štýlu mix & match

Prehliadka štýlu mix & match


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Horčičné žlté kreslo s veľkými písmenamiChcete pridať do svojho obývacej izby trochu korenia? inštalovať útulné čalúnené kreslo

Kapitálky tohto kresla sú v poriadku: oznamujú maximálnu dávku pohodlia v obývacej izbe! A pretože štýl sa počíta rovnako ako pohodlie, zvolíme si žltú farbu: dosť na to, aby sa dekor účinne prebudil. Toto originálne kreslo prinesie retro dotyk, aby ste si vzali všetky štýly.

Pre čalúnenie si môžete vybrať buď v horčicovej žltej zamatovej farbe, pre atmosféru Art Deco, alebo v horčičnej žltej tkanine pre škandinávsku inšpiráciu.

Drevený a čierny kovový konferenčný stolíkČierne káblové kovové a drevené konferenčné stolíky sú typické pre priemyselný štýl. Ich výhoda? Dokonale sa kombinujú s inými štýlmi dekorácie, ako je škandinávsky štýl alebo boho.

Ich minimalistický dizajn z nich robí nábytok, ktorý možno ľahko pridať k existujúcej dekorácii. Aby ste prelomili surovú a studenú stranu priemyselníka, neváhajte umiestniť peknú kyticu kvetov do stredu stola alebo zlatý kovový podnos so sviečkami alebo knihami.

Koberec BerberTieto tradičné koberce ľudí Berberu sa v posledných rokoch stali veľmi trendy. Vyrobené z vlny, berberský koberec je pokrytý geometrickými vzormi, ale môže ľahko nájsť svoje miesto v existujúcej dekorácii. Vyrobené v Maroku, vyznačujú sa kombináciou štýlu a kokónovej strany, ktorú vždy hľadáme, keď si chceme kúpiť koberec.

Vďaka etnickej inšpirácii sa dokonale prispôsobí štýlu boho. Jeho svetlé a neutrálne farby mu tiež umožňujú spájať sa so škandinávskou alebo priemyselnou výzdobou, ktorá celku dodáva trochu tepla.

Moderná tmavošedá pohovkaJe to klasická pohovka par excellence, ktorú každý vlastní alebo vlastní aspoň raz v živote. Šedá pohovka, inšpirovaná škandinávskou, je nevyhnutnosťou pre dekoráciu interiéru!

Jeho základná strana umožňuje všetky fantázie! V škandinávskej obývačke ju spájame s dreveným nábytkom a inštalujeme na ňu jednu alebo viac prikrývok, aby sa zahreje. V priemyselne inšpirovanej obývacej izbe ju vyberieme v tmavšej šedej, takmer antracitovej. Vankúše s koženými vložkami alebo vatou budú jeho najlepšími spojencami.

Môžete tiež hľadať šedú pohovku, dekoráciu inšpirovanú vintage. Nakoniec, pre pestrejšiu výzdobu, neváhajte pridať potlačené vankúše s kvetmi, zvieracími potlačami alebo výšivkou v ľudovom štýle.

Hromadenie farebných vankúšovPruhované, s geometrickými vzormi, pekne zdobené pompomsmi, z hodvábneho materiálu ... Etnické vankúše sa radi pozývajú na klasickú šedú pohovku, aby ju vylepšili tak, ako by mala. Rovnako ako ozvena koberca Berber sa stáva nevyhnutným doplnkom pre salónik s úspešným štýlom mixu a zápasu.

Neváhajte a vyberte si odnímateľné modely, meniť vankúše podľa ročných období alebo podľa vašich predstáv!

Faux fur hodFalošná kožušina je vynikajúci materiál na kokonizáciu. Od obývacej izby po spálňu si ju môžete ľahko osvojiť vo svojom interiéri, čím získate trocha mäkkosti.

Inštalujeme na kreslo alebo lavicu v obývacej izbe hod na umelé kožušiny zahriať celý. Silnejšia umelá kožušina vám pomôže udržať sa vo večerných hodinách v pohode a uvariť malé rozmaznávajúce večery.

V obývacej izbe alebo spálni, umelý kožušinový koberec biela alebo farebná je vždy dobrý nápad. Vyberiete si, či to chcete v klasickom formáte (štvorcový, okrúhly, obdĺžnikový ...), alebo ak dávate prednosť kobercom živočíšnej kože.

Priemyselné kovové postrojeNemožno zostaviť salón kombinujúci štýl a štýl bez nádychu priemyselného dekoru. A nechať to preháňať jeden alebo viac postrojov z čierneho alebo medeného kovu ktorý sa bude integrovať rovnako s bohémskym príslušenstvom ako s moderným nábytkom. Ideálne na vytváranie bočných stolov a inštaláciu kytíc, kníh alebo dokonca stojacích lamp.

Béžová škandinávska podnožkaOsmanská podnožka je škandinávsky základ, ktorý vám neunikne z vašej obývačky. Mriežka pohodlia, ktorá svojou béžovou farbou zmieša a zapadá takmer do všetkého. Alebo absolútne všetko. S tým riskujete iba to, že získate viac bodov z hľadiska pohodlia.Komentáre:

 1. Kigul

  pripájam sa. A narazil som na toto. Na túto tému vieme komunikovať.

 2. Dabbous

  Nemáš pravdu. Som si istý. Budeme o tom diskutovať. Píšte do PM, budeme komunikovať.

 3. Lawton

  Zriedka zanechám komentáre, ale naozaj zaujímavý blog, veľa šťastia!

 4. Daishicage

  Bude to stačiť!

 5. Sagul

  V ňom niečo je. Many thanks for the information, now I will not admit such a mistake.Napíšte správu