Komentáre

Ako zariadiť izbu pod odkvapom v spálni?

Ako zariadiť izbu pod odkvapom v spálni?

Podkrovie, toto posmrtné štvorcové metre, ktoré by sme chceli využiť do kancelárie, herne ... A dokonca aj do spálne! A pretože sa radšej sklonime dozadu, aby sme našli nápady, než aby sme spali, je tu trochu inšpirácie, aby ste uspeli vo svojom usporiadaní.

Nízky nábytok alebo úzky nábytok?

Znie to hlúpo, ale čím viac je strešný panel naklonený, tým viac vám odporúčame zvoliť si nízky nábytok! Pretože táto veľmi naklonená časť má okrem tlačenia použiteľného priestoru vzpriamenú tendenciu zhutňovať túto časť a vizuálne ju škrabať. Nízky nábytok vyvažuje tento efekt, pretože vyčistenie výšky, ktoré ponúka prázdny priestor, umožňuje miestnosti dýchať a vyzerať priestrannejšie. Ak sa panvica príliš nezasahuje do miestnosti, je možné hrať sa na výšku pomocou vysokého a úzkeho nábytku, ako aj záclony, aby sa tento dojem z výšky zvýraznil.

Keď je spálňa obývacou izbou

Čo robiť pod svahom? Buďme pragmatickí. Ak sa nevieme postaviť, vytvorme si priestor na sedenie! Kancelária, toaletný stolík, alebo prečo nie malá obývačka? Ak chcete ticho čítať, rozprávajte sa pred spaním, zavolajte a jednoducho relaxujte.

Miesto pod svahom ... Pod oknom!

Dobrá časť pri skladovaní

Toto je pravdepodobne prvý nápad, ktorý prichádza, a je celkom dobrý! Vytvorenie úložného priestoru pod svahom je tu výnosným miestom a uvoľní sa inde. A ak budeme mať problém hovoriť o tejto možnosti, je to, že úložisko je všeobecné slovo, ktoré nehodnotí dosť rozmanité možnosti: police, koľajnica na šaty, skrinky, posuvné dvere, nábytok na mieru, aby sa zmestili do sklon, alebo ponúka pracovnú plochu pre niektoré dekoratívne predmety ... V špecifických prípadoch, keď je miestnosť veľmi dlhá, a preto sa zdá byť trochu úzka, môže skladovanie pod svahom zdôrazniť tento efekt koridoru. Neprepadajte panike, je to skôr príležitosť využiť výšku na bočnej stene! Pretože skladovanie je tiež dobrým spôsobom na vyváženie rozmerov miestnosti.

Skrinky a knižnica, praktické a estetické uloženie

Buďme blázni, myslite na rodičovskú súpravu!

Rodičovský apartmán sa nám páči s šatňou. Predstavujeme si celý vyhradený roh: bočnú stenu po celej výške, sledujúcu sklon strechy, plus nejaké úložné priestory pod svahom, pekné kreslo, zrkadlo a šnúru! Šatňa je sen. Rodičovský apartmán je však podľa definície predovšetkým kúpeľňou. Odtiaľ po fantázii o vaňu pod svahom, tesne pod veľkým oknom veľuxu, je len jeden krok, ktorý si prajete, aby bol neoceniteľný: kúpeľ pod hviezdami.

Celý šatník ... Výška komfortu!

Pre alebo proti posteli pod svahom?

Zrejme to závisí od sklonu: ak máte pocit, že môžete pobozkať strop, je pravdepodobne príliš nízka na toto usporiadanie. V prípadoch, keď je táto možnosť stále možná, má svoje výhody: môžete ľahko obísť posteľ, vytvoriť kónický pocit, pohybovať sa bez veľkých prekážok v miestnosti, vychutnať si výhľad, ak máte okno souxux…

Posteľ pod svahom, aby cirkulovala dobre vo vesmíre

Kúzlo, kúzlo, kúzlo

Kto hovorí, že strešný priestor, často hovorí trámy a sediaci pes, tento krásny drevený rám, vzájomne sa prepletený, ktorý môže hovoriť ako „tradíciu“ ako „moderné línie“. Mám sklon uprednostňovať ich surový alebo natieraný biely, aby sa dosiahla jasnosť, ale niektorí ich radi pomaľujú a hra niekedy stojí za námahu. V každom prípade lúče zostávajú očarujúcim dekoratívnym prvkom (niekedy, samozrejme, bolestivé, aj keď sú nízke) A je potrebné ich pri rozložení zohľadniť. A ak ohraničili priestory alebo nechali zavesiť svetlá alebo dokonca hojdaciu sieť?

Využite pekné lúče na zavesenie visiaceho kokona!

Svetlo, nevyhnutné na vytvorenie

V podkroví nie je vždy dostatok svetlíkov a osvetlenie je nevyhnutné na dokončenie jasu miestnosti v tomto priestore. Malé osvetlenie podľa oblastí, skôr ako skôr surové hlavné osvetlenie, prispieva k mäkkej atmosfére a my neváhame nasmerovať niekoľko LED bodov k lúčom. Základne žiaroviek nájdu svoje miesto ľahšie ako závesy a nástenné svietidlá sú tiež dobrými pomocníkmi pri osvetlení bez toho, aby zaberali príliš veľa miesta. Takže svetlo je ... Vitajte vo vašom novom priestore!

Lokalizované osvetlenie pre mäkkú atmosféru