Informácie

Aké hry si vybrať pre dospelých na záhrade?

Aké hry si vybrať pre dospelých na záhrade?

Letná záhrada je ideálna na nechávanie detí hrať sa vonku ... Okrem toho, sú jediní, ktorí sa radi hrajú na záhrade? Bolo by odporné nechať dospelých iba nevďačné úlohy (kosenie trávnika, osvetlenie grilu, odstraňovanie buriny). Dnes existuje veľa hier pre dospelých, takže si ich užite! Tu je náš výber na zábavu na záhrade po celé leto ... medzi dospelými!

Nové zručnosti pre dospelých

Tu sú tri hry v prírode, ktoré sa vám budú páčiť na záhrade! Ideálne na uvoľnenie a zdokonaľovanie vašej adresy. * Začneme veľmi populárnym Mölkky : táto bowlingová hra z Fínska sľubuje divoké večierky s rodinou alebo priateľmi. Každý dotknutý špendlík dáva body a víťazom je samozrejme ten, kto na konci získa najviac bodov. * The Kubb pochádza zo Švédska: je to mix medzi bowlingom, hádzaním železa a šachom. Nazýva sa aj šachová hra Viking! S priateľmi alebo rodinou sa hrá na rovnom povrchu (trávnik, piesok, terasa atď.), Buď v jednom družstve, alebo v tímoch. Každý tím inštaluje misie svojich rytierov tvárou v tvár. Červený kráľ je uprostred. Každý tím sa snaží zraziť protiľahlé bloky hádzaním palice. Po zvrhnutí všetkých rytierov je kráľ zabitý. Tím, vďaka ktorému kráľ padne, vyhrá! * Hra na drevený prsteň : každý z nich má rovnaký počet krúžkov v šnúroch, aby hodil na drevené kolíky, a stačí spočítať získané body. Ľahko sa zostavuje, skladuje a je ideálny za pekného počasia!

Fanúšikovia škandinávskeho štýlu ľahko očaria radosti Kubba!

Vonkajšie hry B.A.-BA pre dospelých

Čo by mohlo byť lepšie ako hrať vonku s guľkami, Mikado alebo bowlingom, len čo sa objaví malý slnečný lúč? Hry, ktoré sú určite klasické, ale radi chodíme hrať vonku. * pétanque : hra na misky s južným prízvukom sa pozýva do vašej záhrady. Budete samozrejme potrebovať rovnú plochu! Každý potom hádže svoje loptičky zamerané na jack. Ako rodina sú plastové alebo textilné lopty a pravidlá môžete okoreniť pridaním obmedzenia: hrajte ľavou rukou na jednej nohe ... * Obrie Mikado : slávna presná hra existuje aj vo formáte XXL. Výzva zostáva rovnaká: nazbierajte čo najviac paličiek bez toho, aby ste pohli ostatnými. Pre ešte väčšiu zábavu a smiech! * kolky : umiestnime kolíky, ustúpime, hodíme loptu! Potom spočítajte počet bowlingových kolíkov, ktoré poklesli. Poskytnite niekoľko úchytiek na okorenenie hry. V dreve, pene alebo plaste sú k dispozícii rôzne druhy kuželiek, farebné alebo elegantné! Tiež myslieť na šípky, kroket alebo mini-golf v záhrade!

Po bukolickom obede na záhrade nič ako hra kroketov!

Vonkajšie hry pre dospelých

Ak máte na záhrade miesto, sieť je ideálna hrať volejbal alebo bedminton , Môžete tiež nainštalovať basketbalový kôš: za pár desiatok eur nájdete veľmi dobré. A aj keď sa skutočná hra zdá byť na tráve komplikovaná, bavte sa s hodmi zadarmo! Speedminton - dve rakety a lopta - s ešte menším vybavením sľubujú skvelé hry pod slnkom! Deti milujú trampolíny a nie sú to jediné! Najmä preto, že vám umožňujú budovať svalovú hmotu a zároveň sa baviť s bohatými a dynamickými doskokmi. Napriek tomu plánujte rozpočet okolo 500 EUR. Lacnejší, ale rovnako ťažkopádny stôl na stolný tenis je klasická nadčasová klasika. Má toľko úspechov s malými ako s tými veľkými a poskladaná, umožňuje tiež hrať sama. A potom slnkom a teplom je tiež dovolené ukradnúť vodné pištole vašich detí / synovcov / malých susedov! Užite si leto!

Speedminton: dve rakety, lopta a najlepšie výhry!