Užitočný

Všetky naše nápady na predstavenie v priemyselnom štýle!

Všetky naše nápady na predstavenie v priemyselnom štýle!

Snívate o priemyselnom podkroví interiéru? Pre obývaciu izbu s upraveným továrenským vzhľadom sme vybrali všetky náležitosti továrenského štýlu. Vintage, priemyselné, súčasné, kovové a surové drevo alebo patinovaná koža: s dekorom na mieru od podlahy po strop sa z obývacej izby stáva dizajnér ... útulný obytný priestor!

Priemyselná kovová suspenziaKovová závesná lampa, vlajková loď v štýle továrne, určuje tón obývacej izby. Skôr čierna alebo kovová farba, prípadne vintage alebo hrdzavý efekt, dodáva interiéru dekor. Tajomstvo? Viditeľná žiarovka, perfektná nad jedálňou alebo stolom v obývacej izbe. A pri absencii zavesenia, holé žiarovky na konci ich čierneho kábla, samostatne alebo v hromadení!

Drevený konferenčný stolík na kolieskachPokiaľ ide o konferenčný stolík, výrobný duch kladie všetko na pevné surové drevo obohatené kovovými povrchovými úpravami. Ďalšia vec? Kolieska vo verzii pre kolieska vo výrobnom košíku pod špičkovým stolom pre puristov, prvotriedne kolieska pod stohovanými paletami pre malé rozpočty. Vo všetkých prípadoch musí vládnuť duch priemyselnej obnovy. Ideálne pre atmosféru podkrovia v New Yorku!

Patinovaná kožená pohovkaKráľom priemyselnej miestnosti je on, patinovaná kožená sedačka, akoby vyšla z riadiacej kancelárie po rokoch používania. Šampión? Pohovka Chesterfield, ktorej kapitáni dokonale udržiavajú patinu, sú symbolom štýlu továrne. V opačnom prípade má každá pohovka zo starej kože svoj malý účinok, pokiaľ je žltá, hnedá alebo čierna.

Výrobné nástenné hodinyChýba v miestnosti niečo na dokončenie priemyselnej výzdoby? Kovové kyvadlo je zavesené od tých, ktoré pracovníci sledovali z rohu oka, aby sledovali čas odchodu z továrne. Niektoré sú stále na blších trhoch, hoci sú stále populárnejšie ... ale mnoho značiek ponúka upravené verzie, aby sa prispôsobili každej relácii!

Kovová polica vo výrobnom štýleKovové police, ideálne na hosťovanie kníh, drobností a iných ozdôb, evokujú továreň a priemysel. Kus na vylepšenie štýlu výroby. Najmä preto, že vďaka malému množstvu a neprítomnosti pozadia je nábytok ľahký a ľahko integrovateľný, v čiernej farbe pre skutočnú atmosféru podkrovia. Plán B? Police vymieňame za továrenské skrinky!

Koberec zvieracej kožeJe to čudné, ale pravdivé, najdôležitejším kobercom pre obývaciu izbu v podkroví nie je nič iné ako zvieracia koža ... Pretože vyvoláva zotavenie a cestovanie, narezáva betón alebo kov a ideálne s drevo! Kozia koža, kravská alebo zebra koža, všetko je možné, pokiaľ je koža staršia.

Designová stolná lampaAko vždy u ducha továrne, recyklácia je v správach. Pre útulnú atmosféru čitateľského kútika, ako aj pre priemyselný vzhľad obývacej izby sú k dispozícii štúdiové lampy, továrenské projektory alebo dizajnérske lampy priemyselného ducha: kovové, tmavé farby, impozantné a / alebo kĺbové. Sú rovnako krásne ako praktické a sú perfektné pri koženej pohovke!

Kovová stoličkaKovová stolička je základom priemyselného štýlu podkrovia a ducha továrne. V závislosti od konfigurácie obývacej izby sa môže vkĺznuť do kancelárskeho rohu, pred jedálenský stôl alebo doplniť patinované kožené pohovky ... Všestranná stolička s dizajnom priamo z továrne!