Tipy

Recyklované dekoratívne predmety z Afriky

Recyklované dekoratívne predmety z Afriky

Každý už pozná malé autá v plechovkách z kakaa a iných sladkých nápojov. Ale už ste niekedy videli tieto neuveriteľné stvorenia vo vnútorných tubách alebo tieto riady v telefónnych drôtoch? V Afrike je potreba zhodnocovania materiálov vyvolaná nedostatočnou ekonomikou, kde čo najdlhšie opravujeme a používame objekty. Potom sa zavádza skutočná politika trvalo udržateľného rozvoja, ktorá umožňuje určitým umelcom vyvíjať zachránené objekty.

Umenie recyklácie pochádza z Afriky

Šálky ovocia alebo inej šalátovej misky na telefóne nás ohromia svojou kreativitou a súčasnou grafikou. V Južnej Afrike, kde plastové sáčky dovážané z Číny kolonizujú stromy a predstavujú riziko pre hospodárske zvieratá, zber žien, iné vrkoče, kravaty, lepidlá, vyrábajú ozdobné predmety, ako sú sliepky a iné zábavné vtáky. , Významný príklad a veľké úsilie pre planétu. V Keni sa sirupové žabky zbierajú na plážích, potom sa rozrežú na malé pelety a zostavia sa ako viacfarebné perly, aby vytvorili nadčasové objekty. Plastové tangá odfarbené slnkom a soľnou patinou poskytujú jemné odtieňov. V Zimbabwe súčasní umelci spájajú plechy a kovy ich kombináciou so skrutkami, skrutkami a inými klincami, aby vytvorili vtáky, plazy ... Umenie starých vecí vytvárať nové veci. A čo tieto silikónové vázy, v ktorých sú uložené kovové kapsuly. Grafická hra ich použitia sa prispôsobí modernému aj tradičnému interiéru. Tieto činnosti predstavujú veľký sociálny vektor. Vystupujú väčšinou ženy a môžu sa hrať doma. To ženám umožňuje získať plat. Recyklované predmety spievajúce kreatívnu Afriku: premýšľajte o tom pre svoj dekor!

Kde tieto objekty nájsť?

Neplánujete cestu do čiernej Afriky, aby ste priniesli tieto zázraky? Tu sú základné adresy siete… 1 / V As'Art 3, priechod du Grand-Cerf, 75002 Paríž (tel. 01 40 28 45 36). > www.asart.fr 2 / Na CSAO 80, rue Turenne, 75003 Paris Tel. 01 44 54 55 88 9, rue Elzévir, 75003 Paris Tel. 01 42 71 33 17> www.csao.fr: