Ostatné

Sviečky cez sezónu

Sviečky cez sezónu

Malé a diskrétne sviečky sú však nevyhnutným doplnkom úspešnej dekorácie. Keď padne noc, ich halogény teplého svetla ponoria miestnosť do neporovnateľnej upokojujúcej a relaxačnej atmosféry. Ale ak nás ich plamene fascinujú po celý rok, sviečky sa nepoužívajú rovnakým spôsobom v zime av lete. Sviečky, návod na použitie sezónu za sezónu!

Na jar hry transparentnosti a kvetinové vône

Keď dni zostanú dlhšie a teplomer konečne stúpa, dom je zbavený zimných doplnkov, aby sa vytvoril priestor pre ľahšiu a vegetatívnejšiu výzdobu. Sviatočné sviečky, ktoré boli na začiatku večera zapálené pred niekoľkými týždňami, sú nahradené voňavými sviečkami s kvetinovými vôňami, ktoré nechávajú vo vzduchu vznášať jemný parfém hyacintu, ruží, verbénov alebo bylín. cut. Na krbe alebo konferenčnom stolíku v obývacej izbe sú veľké voskové sviečky uložené, aby sa držiaky sviečok umiestnili do skla alebo bieleho porcelánu. Na jar chce dekor priehľadnosť, ľahkosť a svetlo! Je tiež čas, aby ste svoje čajové sviečky vznášali vo veľkej váze alebo sklenenom jogurtovom hrnci: s listom brečtanu alebo malým rezaným kvetom na balkóne je výsledok skvele na jar!

© La Belle Mèche Sviečka, ktorá voní ako jar, ráno sa zapáli!

V lete sledujte fotophores až do konca noci

V lete svietia sviečky, aby osvetľovali balkón a záhradu na dlhé večery pod hviezdnou oblohou. Je to obdobie sviečok, pájačov a ohňov na pláži. Na záhrade radi plávame sviečky v zinkovej miske naplnenej kvetmi, zvýrazňujeme alej s radom malých sviečok, zavesíme lustr na vetvu stromov na romantickú večeru ... C ' je tiež čas, aby ste si vytvorili vlastné repelentné sviečky proti komárom plávaním sviečky v čajovej sviečke v pohári vody s esenciálnym olejom z eukalyptu citrónu, plátkami citróna a vetvičkou rozmarínu. Vo vnútri vonné sviečky odvážia jódované vône, vône monoï a kokosu, ale aj vône figy, paradajky, jazmínu ... Veľké darčekové nápady, ktoré svojim hosťom ponúkajú, ale aj pošmyknutia v kufri sa cítiť na dovolenke ako doma. Na záhrade sa radi hráme s ohňom!

© Ikea V lete sa sviečky stávajú kočovníkmi, aby sa rozsvietili noci

Na jeseň sviečky rozsvietia dlhé večery

Od prvého jesene na jeseň sa trend Hyddge vracia na prednú stranu dekorácie. V najčistejšej škandinávskej tradícii myslíme na kokonovanie, mäkké deky a sviečky! Je čas naplniť sviečkami, aby sa atmosféra zohriala, keď sa dni skracujú. V neprítomnosti funkčného komína sa vytvorí roh vyhradený na kúzlo plameňov akumuláciou piatich až desiatich sviečok rôznych veľkostí na podnose. Čo sa týka vône, jesenné sviečky vonia vôňou korenia a škorice, ohňa a komína, jantáru, cédru a kože ... S šálkou horúceho čaju, veľkým párom ponožiek a dobrá kniha pre istotu, sviečky nám pomáhajú milovať pád. 10 nápadov na použitie sviečok v dome

© Maisons du MondePotešenie z ohňa na jeseň

V zime sviečky zahrejú dekor

Zima, ktorá začína najdlhšou nocou v roku, je preferovanou sezónou sviečok. V strede stola, v obývacej izbe a dokonca aj v kúpeľni ich tanečné plamene vnášajú do domu svetlo a teplo. Aby sme zabudli na tvrdosť zvonku, zamilujeme sa do vône komínového ohňa, ihličia, lásky k jablku, cédru a perníka. Zvyšok je povolený od veľkých lustrov po lustre, vrátane čajových sviečok a sviečok všetkých veľkostí. Jedinou nevyhnutnosťou je zaistiť bezpečnosť, zabezpečiť, aby sa deti nemohli dostať do blízkosti plameňov a aby sa vylúčilo akékoľvek riziko požiaru. Preto nikdy nenechávame sviečky bez dozoru a myslíme si, že ich všetky zhasneme skôr, ako ideme spať. Akonáhle budú tieto opatrenia prijaté, zostane už len si užiť včerajšie dlhé večery plameňmi ...

© H&M Domáce sviečky!