Komentáre

Rustikálna kúpeľňa

Rustikálna kúpeľňa

Prečo si osvojiť rustikálny štýl svojej kúpeľne?Užitočná a praktická miestnosť v dome, v kúpeľni tiež slúži ako útočisko mieru na oddych a nejaký útek z vonkajšieho sveta. Ak chcete vytvoriť kokoning atmosféru, prispieva k relaxácii, prijať rustikálny štýl vo vašej kúpeľni. Táto dekorácia nie je ani zďaleka staromódna, ale prináša do miestnosti teplo.

Rustikálna kúpeľňa má hlavne prírodné materiály, ako je drevo upokojujúci ročník dotyk, Veľká vaňa, v ktorej môžete relaxovať pri dobrej horúcej vani, biely alebo tmavší drevený nábytok, sviečky, rastliny ... To sú základné ingrediencie na vytvorenie rustikálnej atmosféry v tejto miestnosti!

Nechajte sa inšpirovať kúpeľňami, ktoré nájdete vo vidieckych domoch alebo v lesných chatkách. Materiály ako prírodný kameň, liatina, keramika alebo drevo sú väčšinou v tomto type dekorácie. S dobrou dávkou historických predmetov a modernejšou dekoráciou to zistíterustikálna kúpeľňa vylepšuje vašu kúpeľňu bez ohľadu na jej veľkosť!

Odvážte sa kombinovať štýly!Rustikálna výzdoba možno kombinovať s modernejšou dekoráciou vytvoriť kontrast zaujímavé v kúpeľni. Preto inštalujte sklenenú sprchovaciu kabínu, ktorá sa v každodennom živote ľahšie používa ako liatinová alebo keramická vaňa. Pri výbere interiérových materiálov, ako je kameň na stenách alebo tmavé drevo na dvere alebo nábytok, pridajte rustikálny dotyk.

Môžete si tiež zahrať kartu originality tým, že do svojej kúpeľne integrujete staré strakaté drevené dvere alebo do modernej kúpeľne pritiahnete omšelé prvky.

Drevo všade!Nechajte sa inšpirovať rustikálnou a primárnou atmosférou drevených chát zdobenie vašej kúpeľne v rustikálnom štýle, Drevo v rôznych doplnkových odtieňoch zdobí steny miestnosti aj podlahu. Nachádza sa tiež na nábytku, ako sú márne alebo úložné jednotky. Staršie, vintage vyzerá, tým lepšie!

Obloženie je dokonale prispôsobené tomuto typu atmosféry. Na podlahu, ak nechcete mať parketovú podlahu, kamenná dlaždica urobí trik, ak sa rozhodnete surový a rustikálny model

Doplňte dekoráciu ďalšími prvkami z tých istých materiálov, ako je zrkadlo s dreveným rámom, drevené alebo prírodné úložné boxy atď.

Zchátralý, rustikálny elegantný štýlAk je pre vás rustikálny štýl príliš surový, je tu ďalšia rovnako rustikálna, ale elegantnejšia alternatíva: omšelé. 

Inšpirované vidieckymi domami, otrhaný štýl dáva pýche miesto prírodným materiálom, ako sú keramika, porcelán alebo drevo, ale v svetlých odtieňoch. Drevený nábytok je biely, ale má efekt starnutia, ako by to vybavilo kúpeľňu po celé generácie.

Niekoľko farebných dotykov, ako napríklad pekná kytica kvetov, sviečok alebo uterákov rustikálna a zchladená elegantná atmosféra kúpeľne.

5 nevyhnutných vecí v rustikálnej kúpeľnipre úspešná rustikálna kúpeľňa dekor, v tejto miestnosti je absolútne niekoľko vecí.

  • Kamenná pracovná doska

Rovnako ako mramor alebo prírodný kameň, doska pracovnej dosky okamžite prináša rustikálny tón. Komplet dokončite s tmavými drevenými márnymi jednotkami.

  • Kovové koše

Na uskladnenie kozmetických výrobkov a organizovanú kúpeľňu sú na rustikálnu výzdobu vhodné kovové koše ako blší trhový kôš. Ak sú lovení, je to ešte lepšie!

  • Kovaný stojan na uteráky

Pohodlná a atraktívna kúpeľňa by vám mala poskytnúť všetko vybavenie, ktoré potrebujete každý deň. To bude nepochybne prípad kovaného držiaka uterákov. Ušľachtilé materiály pre vzácnu eleganciu!

  • Drevené nástenné zrkadlo

Hlavný materiál v rustikálnom štýle, drevo sa používa aj na dekoratívne predmety. Nainštalujte jedno alebo dve zrkadlá s dreveným rámom nad umývadlá, aby ste sa každé ráno pripravili pri zdobení miestnosti v štýle.

  • Vaňa v štýle vintage

Ak máte v kúpeľni izbu, vyberte si model starej vane s nohami a sprchovou žiarovkou v retro štýle, zo striebornej nehrdzavejúcej ocele.