Informácie

10 príznakov, že musíte zmeniť svoj dekor

10 príznakov, že musíte zmeniť svoj dekorWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výzdoba vášho interiéru nemusí byť v súčasnosti jednou z vašich priorít, ale ak sa niekedy poznáte v niektorom z nasledujúcich portrétov, dôrazne vám odporúčame pozrieť sa do našej sekcie nakupovania, pretože všetko naznačuje, že musíte čo najskôr zmeniť dekor.

1. Dáte svojim hosťom spať na futon

Pokiaľ nie je váš štýl výzdoby zenovým minimalizmom, posteľ futon predovšetkým naznačuje, že ste sa nezmenili pokiaľ ide o posteľnú bielizeň najmenej desaťročia. The futon pravdepodobne zachránil veľa vašich priateľov zo študentov, ale odvtedy voda pretekala pod mostom. Rovnako ako sa vaša kariéra rozvinula, je tiež na čase, aby ste ju dostali na vyššiu úroveň. Zabudnite na futon, ale aj na konferenčný stolík vyrobený z cievky alebo lávovej lampy. Vyrastali ste, váš dekor potrebuje zrelosť.

2. Steny vášho domu upadajú ako dúha

Monotónnosť bielych stien vám dáva šváb a ako hovorí pieseň Petra Pana, radšej snívate svoj život farebne. V tomto bode máte úplnú pravdu, ale je tiež možné, že vaše hľadanie fantázie je zámienkou pre príliš veľa excesov. Na základe trochu príliš jednoduchého matematického vzorca (1 kus = 1 farba) ste stratili zo zreteľa to podstatné: zvyšok vašich očí.

3. Doma sú Vianoce po celý rok

Ak vianočné svetlá stále visia na vašom komíne v marci, je to isté znamenie. Nie je to preto, že máte radi toto obdobie, alebo preto, že stále dúfate v prijímanie darov. Neodkladanie vianočných ozdôb môže znamenať, že už viac nevenujete pozornosť svojmu okoliu. A ak sa už viac nerozhliadnete, je to pravdepodobne preto, že odmietate vidieť, čo sa vám nepáči. Najmä vaša dekorácia. QED.

4. Vysávač ani práčku už nenájdete

Niektoré objekty alebo zariadenia sú nevyhnutné pre správne fungovanie domu. Udržiavajú ho v dobrom stave a zabezpečujú príjemnú hygienu. Ak sa nachádzate v situácii, keď vo vašom dome nenájdete to, čo je potrebné zlepšiť v každodennom živote (napríklad vysávač), potom je problém. Mohli ste to vidieť ako kruhový objazd, keď nechcete starať o interiér, ktorý nevyzerá ako vy. Alebo vážne obavy z organizácie a skladovania. V oboch prípadoch je to naozaj znamenie, že musíte zmeniť dekoráciu.

Stratili ste klavír a šatňu!

5. Vždy nájdete to lepšie v iných

Keď sa vrátite z jedla s priateľmi, ste na ich výzdobu nevyčerpateľní. Ich zistenia vás ohromia z hľadiska farby, materiálov alebo nábytku. Pozorovanie je vždy rovnaké: vaši priatelia majú chuť, aj keď vám veľmi chýba. Je to však nesprávne: keďže sú to vaši priatelia, pravdepodobne máte toľko dekoračných talentov, koľko majú. A ak sa vám naozaj necíti útočiť na opakovanie interiéru, využite rady svojich priateľov.

6. Váš dekor je vintage, ale naozaj vintage

Bohužiaľ existujú vinobranie a vinobranie. Môžete sa hádať s autentickými stranami a duchom blšího trhu svojej dekorácie so svojimi priateľmi, zachovávajú iba starý vzhľad. Ak pripustíte, že nábytok a predmety vo vašom interiéri neboli zastarané láskou, ale že je to skôr obnova a nájdené predmety, existuje šanca, že váš sprievod má pravdu. Vaša výzdoba naozaj potrebuje facelift a budete musieť vedieť, ako povedať nie, až sa nabudúce vaša babička chce zbaviť kresla.

© Pixabay

Je čas zmeniť éru

7. Zažili ste významnú udalosť

Hlavné udalosti, ako je odlúčenie, nové zamestnanie alebo odchod dieťaťa z domu, môžu byť veľmi stresujúce. Uvedomte si, že rovnako ako nový účes, aj nový dekor môže byť veľmi užitočný na otočenie stránky. Najmä vtedy, keď to má vplyv na odchod alebo príchod novej osoby do domu. Zmena dekorácie počas tohto obdobia zmeny najskôr udrží vašu myseľ obsadenú a potom vám poskytne ilúziu, že ste prišli na nové miesto. Ideálne absolvovať kurz!

8. Využívate každú príležitosť opustiť svoj domov

Ak si ani nepamätáte farbu vašej pohovky, môže to byť preto, že doma nestrávite veľa času. Je čas sa pýtať, či táto nezvratná potreba ísť von nie je výsledkom nevítaného interiéru. Urobte si čas na zamyslenie a na príjemnejšie usporiadanie, potom budete vedieť, či je pohyb skutočne súčasťou vášho života, alebo či to bol iba spôsob, ako uniknúť.

9. Nemáte žiadne dekorácie ...

Z dôvodu nedostatku času alebo prostriedkov ste o svojej výzdobe nikdy nepremýšľali v celom rozsahu. Veci sa stali trochu náhodou v závislosti od obľúbených a dobrých obchodov a vy chýbaš, bohužiaľ, táto jednota. Je čas prehodnotiť svoju výzdobu prácou po kusoch. Môže stačiť skontrolovať svoje rozloženie presunutím niekoľkých objektov, niektorých maľovaných stien a voily!

© Pixabay

Keď má minimalizmus svoje hranice

10 ... Alebo príliš veľa!

Nakoniec je tiež možné, že ste príliš ľahko ovplyvnení a že každé nové vydanie časopisu o dekorácii (alebo surfovanie na déco.fr!) Dá si urobiť nejaké nakupovanie. Výsledok: Trendy beriete doslova a zabudnete rešpektovať svoj vkus. Vynásobením impulzných nákupov získate rovnaký výsledok ako predtým. Vášmu interiéru chýba jednota a horšie, už sa vo svojej výzdobe nepoznáte. Zabudnite na radu druhých a verte sami sebe: najlepším dekoratérom ste vy!