Informácie

Barbecue vs brazier: zápas!

Barbecue vs brazier: zápas!

Príchod slnečných dní je synonymom jedál vzatých vonku! Hviezda našich leta, grilovanie je už dlho neprípustným doplnkom pre milovníkov grilovania. Túto pozíciu však teraz spochybňuje pašerák, ktorý nemá nedostatok aktív, aby otriasol našimi návykmi a našiel miesto na slnku. Zápas sľubuje, že bude blízko!

Pokiaľ ide o spôsoby varenia: výhoda nad pánevom!

Otvorené kuchynské náčinie, gril v lete skvele grilova naše mäso, ryby a inú zeleninu. Ak sú najnáročnejšie modely vybavené krytom, vo všeobecnosti to neplatí pre väčšinu grilovacích jedál, ktoré sú preto obmedzené na jeden spôsob pečenia: grilovanie na čerstvom vzduchu. Na druhej strane spájka kvôli svojmu polootvorenému tvaru umožňuje meniť režimy varenia. Gril, dym alebo dusené mäso: je vhodný pre všetky vaše želania! Mexický brazier dokonca vie, ako sa z neho stať skutočná pizza pec! Gril nemôže povedať to isté ...

Máte radi pizzu uvarenú nad drevným ohňom? Toto je páčidlo, ktoré potrebujete.

Z dôvodu univerzálnosti má pánev nad grilom prednosť

Kto nepoznal tieto dlhé letné večery, keď priateľské diskusie pokračujú až do neskorej hodiny? Pod hviezdnou oblohou nie je neobvyklé, že vás prekvapí sviežosť noci. To je miesto, kde brazier príde! Jeho počiatočná funkcia je funkcia vonkajšieho ohrievača a je zrejmé, že túto úlohu plní úžasne. Po grilovaní špajlí vás zahreje v mesačnom svite. Gril by bolo ťažké dosiahnuť rovnaký výkon!

Brazier prináša letnú večeru atmosféru „ohňa“!

Z hľadiska ceny je grilovanie cenovo dostupnejšie ako pánev!

Každá medaila má svoju nevýhodu: vlastnosti piva sa často platia draho! Cenovo výhodnejší spôsob grilovania vám teda môže ušetriť váš rozpočet. Jeho snaha zviesť vás tu nekončí: vie tiež, ako sa zmenšiť, čo ho robí obzvlášť praktickým v prípade prepravy. Pochopíte, že ten drzší, ťažší a objemnejší je temperamentnejší ako doma. Na každé jeho vlastné použitie.

Výhoda grilu: jeho cena, dostupnejšie!