Informácie

Chcem kúpeľné sedenie ... doma!

Chcem kúpeľné sedenie ... doma!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak existuje obrovská potreba relaxácie, je treba urobiť iba jednu vec: nechajte sa rozmaznávať! A dobrá správa, aby ste sa ponorili do bubliny pohody, všetko, čo potrebujete, je kúpeľňa a niekoľko doplnkov, ktoré môžete ľahko nájsť v skriniach. Náš kompletný program pre kúpeľné sedenie doma!

1. Odpojíme sa!

Ak chcete, aby vaše „domáce“ kúpeľné sedenie malo rovnaké výhody ako skutočné kúpeľné sedenie, prvou vecou je nechať notebook, tablet a starosti v šatni. Takže naplánujeme našu schôdzu jeden večer alebo víkend a robíme všetko, aby sme nerušili: telefóny musia byť vypnuté, deti z Mamie a nikto by za žiadnych okolností nemal prísť a vyrušovať vás!

2. Pripravujeme kúpeľňu

Deň pred jej zasadnutím čistíme a upratujeme kúpeľňu zhora nadol. Ak existuje stopa plesní, necháme vatu nasiaknutú v bielidle sedieť cez noc, aby po prebudení našli niklové dlaždice: všetko musí byť perfektné! Hodinu pred reláciou zapnete horúčavu (ak je samozrejme zima!), Dajte si župan na teplejšie uterák a potom pripravte dobrú knihu alebo časopisy blízko vane.

3. Pripravujeme procedúry bez porušenia banky

Pokiaľ ide o starostlivosť, triedime jej rezervy a ak veci chýbajú, ideme do kuchyne, aby sme si ich vyrobili sami. Pripravujeme krém na tvár s cukrom, medom a citrónovou šťavou, telový peeling s kávou, zmiešaný s trochou bieleho syra, soli do kúpeľa s hrubými soľami a pár kvapiek oleja náležitosti alebo maska ​​s avokádovým pyré, citrónovou šťavou a medom… Používa sa čistý, vaječný žĺtok, vaječný bielok, med, blanc z hovädzieho mäsa a olivový olej s tiež sa používa ako maska ​​na výživu a osvieženie pleti. A čo sa týka vlasov snov, všetko, čo potrebujete, je trochu kokosového oleja! Kto povedal, že kúpele sú drahé?

© Ruhi Crafts Zmes soľných kryštálov a sušených kvetov ideálna do kúpeľa!

4. Máme náladu

Akonáhle je kúpeľňa teplá a všetky procedúry sú pripravené, všetko, čo zostane, je dostať sa do nálady! Ak miestnosť nie je osvetlená denným svetlom, predpokladá sa, že osvetlenie sa zosvetlí sviečkami a sviečkami umiestnenými okolo vane. Čo sa týka zvukovej stopy, rozhodujeme sa pre relaxačnú hudbu tým, že zakážeme rozhlasové kanály rozptýlené reklamami alebo správami. Nakoniec sa venuje pozornosť rozptyľovaniu upokojujúcej vône vonnou sviečkou alebo kúpeľovými soľami. A pre efekt wow padáme do najnovšieho trendu Instagramu plávaním plátok pomaranča a citrónu vo vašom kúpeli!

© Farrow a BallNiektoré kvety a predovšetkým pokoj!

5. Ponúkame skutočný okamih starostlivosti

A konečne je čas ponoriť sa do horúceho kúpeľa ... Voda musí byť dostatočne horúca na to, aby hlboko uvoľnila svaly, a všetko musí byť po ruke, aby sa nemuselo vytiahnuť prst ... Po pár minútach hlbokej relaxácie začneme jej drhnutím, potom si necháme masky tým, že čítame dobrú knihu ... Šťastie! Pre tých, ktorí nemajú vaňu, nepropadajte panike, len trochu prispôsobte rituál. Vaňu nahradíme horúcou sprchou, horúcimi tryskami striedame chladnejšie, aby sa aktivoval krvný obeh a vypustili toxíny. Potom dokončíme ošetrenie hammamom na tvár a postavíme tvár nad horúcu vodu, v ktorej necháme vylúhovať pár vetiev tymiánu. Nakoniec nechajte svoju tvárovú masku sedieť na vašej pohovke, funguje to tiež skvele!

6. Pristávame jemne

Na konci kúpeľa si nasaďte teplý župan a nechajte detoxikačný čaj vylúhovať čas na šírenie zvlhčovača od hlavy až k päte. Potom si obliekame kukuričnú výstroj a veľmi teplé ponožky a pokračujeme v čítaní jej knihy ležiacej na posteli alebo na jej gauči ... Čo keď to urobíme znova budúci týždeň?