Užitočný

8 nápadov, ako si vyrobiť nočný stolík

8 nápadov, ako si vyrobiť nočný stolík

Nie je potrebné prelomiť prasiatko, aby ste vybavili svoju spálňu jedným alebo dvoma nočnými stolmi. S niektorými zachránenými predmetmi a príslušenstvom na prispôsobenie a malým tukom na lakte dokážeme vytvoriť originálne a jedinečné výtvory.

Nočný stolík s kufríkmi

Vyleštite nejaké vintage kufre a stohujte ich. Okrem toho, že slúži ako nočný stolík, umožňuje vám ukladať svoje veci, doplnky atď. Môžete vkĺznuť: pančucháče, košele, šatky, tašky, atď.

Staré kufre naskladané na štýlový nočný stolík!

Nočný stolík s drevenými prepravkami

Či už sú staré alebo nie, drevené škatule sa používajú všade pri výzdobe a usporiadaní interiéru. Drevené škatule naskladané na podlahu alebo pripevnené na stenu dokonale zapadajú do nočných stolíkov v spálni. Môžete ich nechať surové, lakovať alebo natierať, obliecť pozadie tapetou, záleží len na dekorácii a požadovanej atmosfére. Prispôsobenie nemá žiadne obmedzenia!

Základné drevené puzdro sa tiež zmení na nočný stolík.

Vylepšený nočný stolík

Prečo kupovať nové, keď môžete vylepšiť staré? V predaji garáží, blší trh alebo v Emmaüs nájdete rôzne štýly a modely historických nočných stolíkov, od 30. do 70. rokov. Všetko, čo musíte urobiť, je vyhrnúť si rukávy, aby ste ich umyli, brúsili a prefarbili alebo prispôsobili s tapetou alebo lepiacim papierom. Upravený nočný stolík pridá do vašej spálne určitý oblátku.

Vyhľadajte starý nočný stolík, ktorý vám dá človeka.

Drevený nočný stolík

Pomocou tohto tutoriálu vytvorte pekný grafický nočný stolík vyrobený z drevených dosiek. Tento závesný nočný stolík okrem toho, že je dizajnom, zaberá málo miesta, ale stále vám umožňuje ukladať veci. Je ideálny v malej miestnosti. Zdá sa, že sa to aj mačke páči!

Zdá sa, že tento nočný stolík dizajnérov ocení aj mačka!

Nočný stolík so stoličkou alebo stoličkou

Jednoduché veci sú často tie najlepšie ... Prečo nemáte stoličku alebo stoličku na oboch stranách postele, takže na ňu môžete dať pár kníh a lampu. Jednoduchá drevená stolička, stolička Ikea, ... urobí ten trik.

Krok Ikea alebo škvrnitá stolička ako nočný stolík.

Nočný stolík so zásuvkami

Vytvorenie nočného stolíka s novými alebo starými zásuvkami je celkom originálny a dekoratívny nápad. Staré zásuvky si zaslúžia druhý život a ich opätovné použitie ako nočného stolíka dodá vašej spálni veľmi štýlový efekt. Môžete ich nechať surové alebo maľovať úplne alebo na polovicu.

Oddeľte zásuvky na nočné stolíky.

Závesný nočný stolík

Závesný nočný stolík dodáva spálni vzdušnú a poetickú atmosféru. Závesný podnos ponúka malú stabilitu, takže naň nevložíme lampu, ale knihy alebo veci, ktoré nie sú krehké. Alebo ako Celine, pripevnite žiarovku na podnos! Výukový program je veľmi jednoduchý, ale musíte byť pripravení preraziť strop!

Vzdušná atmosféra so zaveseným nočným stolom.

Nočný stolík z dreva

Všimnite si tých, ktorí majú nástroje na výrobu prírodného nočného stolíka vyrobeného z drevených guľatín, či už okrúhlych alebo štvorcových, bude to najkrajšie! Môžete hrať na maľbe s geometrickými tvarmi, umiestniť 2 alebo viac kmeňov rôznych výšok vedľa seba. Funguje tiež veľmi dobre pre detské izby, v tomto prípade uprednostňujú zaoblené rohy, aby sa predišlo veľkým vredom ...

Prírodný nočný stolík vyrobený z drevených guľatín.