Informácie

7 pôvodných nočných stolíkov

7 pôvodných nočných stolíkovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nočný stolík, ktorý musí byť rovnako praktický ako estetický, je nevyhnutným ozdobným prvkom na zdokonalenie priestoru na spanie. Chceli by ste privítať model neobvyklý vo svojom dome? S trochou rekuperácie, rozptýlenia a predstavivosti uvádzame niekoľko tipov!

1. Nočný stolík na stenu

Dalo by sa to povedať v pozastavení ... Na to stačí vymeniť klasický nočný stolík, aby sa nástenná polica zavesila vo výške postele. Môžete si dať knihu, budík, okuliare a dokonca aj nočné lampičky. Výukový program nájdete z tabuľky vyššie.

2. Nočný stolík stoh časopisov

Naozaj nevieš, kam ich dať? Prečo ich transformovať na nočný stolík? Hovoríme samozrejme o tých časopisoch, ktoré máte nepríjemný zvyk - ako sme my - sa hromadia. Umiestnené na seba a prípadne držané na mieste pomocou remienka, budú slúžiť ako ideálny nočný stolík!

3. Nočný stolík s rebríkmi

Je to ideálne riešenie pre malé priestory: premiestnite drevený rebrík a pretvorte ho na nočný stolík plný štýlu. Nočný stolík s rebríkmi, ktorý sa opiera o stenu, môže obsahovať pléd, pár sviečok alebo časopisov. Je zrejmé, že to tiež funguje s štaflí!

© themerrythought.com Najviac kutilskí nadšenci si budú môcť vyrobiť nočný stolík na rebrík na mieru.

4. Nočný stolík na debny

V sérii nočných stolíkov, ktoré ožijú vďaka odklonu predmetov, si samozrejme vyberieme prepravku! Recyklovaná prepravka dokáže robiť všetko: je umiestnená zvisle oproti stene, pojme niekoľko kníh a umožňuje vám umiestniť nočné lampičky alebo budík. Môžete tiež kombinovať niekoľko pre väčší nočný stolík.

5. Nočný stolík stoličky

Ako vieme, najjednoduchšie riešenia sú často tie najlepšie. Takže za nočný stolík za výhodnú cenu, ktorý sa ukáže byť mimoriadne užitočný, sme dali na drevený schodík, ktorý sa predával len za pár eur v obchodoch s dekoráciami.

© everythingemilyblog.com Presmerujte svoju stoličku Ikea

6. Nočný stolík pre stoličky

Pekná bistro stolička našla na blší trh? Ak ju chcete vylepšiť, prečo ju nepresmerovať? Umiestnený vedľa postele, slúži ako nočný stolík a privíta knihy, stolnú lampu a sviečku. Elegantné a retro.

© Farrow and Ball Funguje to tiež s otomanom!

7. Závesný nočný stolík

Pekný nočný stolík, ktorý sa skrýva v levitácii, nie je kúzlo. Je však veľmi praktické nesekať pár metrov štvorcových, keď ste v malom priestore! Aby ste to dosiahli, jednoducho použite bielu lano na pripevnenie priamo na strop. Potom môžu existovať alternatívy: zvoliť drevenú dosku a zaistiť ju dvoma háčikmi ako hojdačka. Alebo sa rozhodnite pre kruhový drevený podnos, ktorý budete udržiavať pomocou makraménového kábla. V každom prípade vám vaši hostia závidia tento neobvyklý nočný stolík!