Komentáre

Ako zariadiť úzky balkón?

Ako zariadiť úzky balkón?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Veľmi úzky balkón je často skutočnou bolesťou hlavy. Príliš malý, príliš dlhý, nie dosť hlboký, nevyhnutne končí opustením v prospech zvyšku domu. Balkón, akokoľvek malý, sa však môže rýchlo zmeniť na vonkajší obytný priestor, v ktorom si chcete vychutnať sladkosť plynutia času. Aby ste mohli využiť každý roh vášho bežiaceho balkóna, teraz si osvojte správne ozdobné reflexy!

Na mojom dlhom balkóne lavicové sedadlo pre príjemný efekt

Čím užší je balkón, tým dôležitejšie je balkónové kreslo. Vyrobené na mieru tesárom, skĺzava po spodnej časti balkóna po celej svojej šírke. Vďaka mäkkej matraci a niekoľkým vankúšom vás núti sedieť celé popoludnie s dobrou knihou. Neváhajte ho naplánovať hlboko, takmer ako „balkónové lôžko“ as integrovanými úložnými zásuvkami skryte záhradné vybavenie a niektoré časopisy.

Balkónové sedadlo, doplnok „salónik“, vďaka ktorému chceme.

Na mojom úzkom balkóne malý skladací stôl, ktorý nezaberá miesto

Na balkóne alebo terase je nevyhnutné usporiadať jedálenský kút. Keď je však balkón široký 1,20 m, aperitív končí v obývacej izbe rýchlo ... Aby ste nahradili nedostatok miesta, nainštalujte skladací balkónový stôl. Ideálne na raňajky vonku (aj keď je balkón maličký). Po dokončení môžete byť diskrétny. Či už ide o model, ktorý sa má pripevniť priamo na zábradlie, alebo o model, ktorý sa dá ľahko uložiť do rohu, rýchlo sa stane najlepším miestom v dome na kávu a rýchle občerstvenie!

1. Obdĺžnikový skladací záhradný stôl, City Green, € 179 2.Záhradný skladací stôl zelený, Boutique-Jardin, 49,90 € 3.Ružový záhradný stôl okrúhly, Pegane, 93 € 4.Drevený záhradný stôl šedý, 97 € 5.Skladací kruhový oceľový stolík, Pegane, 63,90 €

Maximálne jedna alebo dve farby pre viac znakov

V malom priestore je nevyhnutné vytvoriť jednotu štýlu a zároveň sa vyhnúť mixom žánru. Vyberte si jednu alebo dve silné farby a potom odmietnite nábytok, kvetináče, doplnky ... a dokonca aj rastliny. Byť v súlade s dekoráciou bytu, s vedomím, že balkón bude videný zvnútra. Koniec koncov, biela, béžová alebo čierna farba je povolená pre klasické figúrky, ružová, žltá alebo jasne zelená pre súčasných milovníkov, pastelové odtiene pre viac ženského štýlu, svetlé drevo pre škandinávsky dotyk ...

Vezmite jednu alebo dve silné farby a potom odmietnite nábytok, kvetináče a doplnky.

Rastliny na ochranu pred výhľadom na točiaci sa balkón

Strelecké balkóny majú často tú vadu, že majú dohľad. Aby ste sa vyhli zvedavým očiam, lezte po celom balkóne, prípadne ich pestujte pomocou káblov natiahnutých od stropu. Za pár mesiacov bude váš balkón vyzerať ako bublina zelene, kde sa budete cítiť bezpečne pred vonkajšou energiou.

Rastliny, najlepší spôsob, ako nájsť súkromie na balkóne!

Zelená stena na vytvorenie miznúceho bodu

Na úzkom balkóne rastliny rýchlo zaberajú príliš veľa miesta a kvetináče na zemi bránia cirkulácii. Rastú rastliny na stene tak, že na zadnú stenu nainštalujete stenu rastliny alebo závesný systém. Tento rastlinný panel prinesie štruktúru do celku a uvidíte, že môžeme pestovať veľké množstvo odrôd. Zvážte pestovanie voňavých rastlín, aromatických rastlín na varenie, cherry paradajok a jahôd pre deti.

Vyšplhajte na rastliny na bočných stenách balkóna, aby sa stala skutočnou závesnou záhradou.

Mäkká pôda na chodenie naboso

Ak chcete urobiť z balkóna bublinu pohody, ktorá vyzerá ako vy, zvážte aj prácu na materiáloch a detailoch. Na zemi vám nové orezové povrchy umožnia opakovať niekoľko metrov štvorcových za pár hodín. Niektoré vysoko kvalitné syntetické trávniky sú ideálne na vzbudzovanie dojmu z prízemia, zatiaľ čo imitácia drevených podláh zostáva veľmi elegantná. V každom prípade nezabudnite vyskúšať materiál naboso, aby ste si v letných mesiacoch užívali balkón.

Syntetická tráva alebo ostrihané dlaždice? Nové podlahy môžu rýchlo zmeniť váš balkón.

Hojdačka pre efekt „Wow“ na vašom úzkom balkóne

Keby ste investovali iba do jedného objektu, mohlo by to byť toto. Záhradná hojdačka okamžite dodáva ďalšiu dušu každému malému balkónu. V prípade exotického a zenového balkóna sa starajte o podlahu a priečky, nainštalujte črepníkové stromy, hojdačku na strop ... a voilu.

Húpačka, banánový strom, čo iného sa opýtať?

Mäkké osvetlenie pre intímnu atmosféru

Nakoniec nezabudnite poskytnúť mäkké osvetlenie, ktoré zvýši príjemnú dimenziu vášho malého balkóna. Strunové svetlá sú ideálne, ak nie sú v pláne zásoby sviečok a svietnikov. Keby sme vám povedali, že váš malý úzky balkón môže byť rovnako magický, neverili by ste nám, že?