Ostatné

BATI-CENTER, špecialista na obklady

BATI-CENTER, špecialista na obklady

Rodinný podnik BATI-CENTER sa nachádza v Romainville, dve minúty od mesta Porte de Bagnolet. Špecializuje sa na vnútorné a vonkajšie obklady vašich podláh a stien. Produkty nižšej kategórie sú zakázané, BAT-CENTER nerobí žiadne kompromisy v kvalite a ponúka iba stredné a špičkové produkty.

© BATI-CENTER

V BATI-CENTRE nie je dostatok možností!

Vďaka predvádzacej miestnosti predstavujúcej množstvo rôznych dlaždíc, od najtradičnejších k najšpecifickejším, a skladu, ktorý ponúka pôsobivú zásobu, je tento profesionálny pracovník schopný okamžite dodať akýkoľvek náter. Hneď ako vyjde nový produkt, je okamžite prítomný v BATI-CENTRE, čo dokazuje akúkoľvek reaktivitu. Zdrojom inšpirácie pre dekoratérov a architektov je BATI-CENTER rozhodne avantgarda.

© BATI-CENTER

Súčasné obklady: elegantný, moderný a bohémsky

Ak konkrétny efekt bol vždy v móde už niekoľko rokov, mramorový efekt je sám o sebe trendovým trendom! Efekt cementových dlaždíc s modernými vzormi a farbami tiež hrá dobre, zatiaľ čo dlaždice s veľkým formátom neustále získavajú pôdu pod nohami. BATI-CENTER ponúka kvalitné obklady a krytiny, ktoré nevyžadujú osobitnú údržbu. Už žiadne škvrny, praskliny, triesky. Urobte cestu pre oslnivý a ľahko čistiteľný dom.

© BATI-CENTER

Rady odborníkov na povrchovú úpravu

BATI-CENTER vám dáva radosť poradiť. Na čo najlepšiu orientáciu vás naši odborníci pozývajú, aby ste si predstavili náter svojich snov a vysvetlili svoj životný štýl, zloženie vášho domova s ​​cieľom nájsť najvhodnejší náter. Transparentnosť, flexibilita a služby sú základnými piliermi BATI-CENTER, ktoré vynakladajú všetko úsilie, aby vás uspokojili. Experti BATI-CENTER sa snažia vo výstavnej miestnosti vytvoriť inú atmosféru, aby ste mali stále vybavenie na projektovanie.

© BATI-CENTER kontakt: BATI-CENTRUM, 66/68 bulvár Edouard Branly, 93230 Romainville Hodiny: pondelok až piatok od 8:00 do 18:30, v sobotu od 8:30 do 12:00 a od 14:00 do 18:30 Telefón: 01 48 57 44 56 E-mail: [email protected] Webová stránka: www.baticentre.fr

Video: Tenga Makati, Masakit at May Luga: May Lunas - ni Doc Gim Dimaguila #16 Ear Nose Throat Doctor (Jún 2020).