Komentáre

6 dekoratívnych inšpirácií so sušenými kvetmi

6 dekoratívnych inšpirácií so sušenými kvetmi

Mysleli sme, že sú staromódni, staromódni, zabudnutí. Vedľa! Sušené kvety sú späť pred dekoratívnymi trendmi, od spravodajských relácií, od profesionálnych interiérov až po katalógy dizajnov ... A čo my? Inšpirujeme sa dobrými prúdmi, aby sme ich vkĺzli do domu, súčasného, ​​priemyselného, ​​romantického ... alebo iných!

1. Sušené kvety so súčasným duchomTajomstvo súčasné sušené kvety spočíva v minimalizme. Ukončite karneval farieb, obrie kytice a komplikované tvary: volíme krásnu hladkú a dizajnovú vázu, ideálne vo verzii XXL. Zasúvame iba niekoľko vetiev sušených kvetov s čistým vzhľadom a vyberáme monochromatický farebný motív alebo v odtieňoch monochromatický. Neporušiteľný súčasný trend v oblasti dekorácie? Biela, samozrejme.

2. Sušené kvety s duchom ročníkaV skupine vintage sme našli dekoratívnu kombináciu, ktorá funguje zakaždým: peknú kyticu sušených kvetov okrúhleho tvaru, hortenzie, v mušte tvarovaná sklenená váza, Ak navyše nájdete farebnú textúrovanú sklenenú vázu, ktorá kontrastuje s farbou sušených kvetov, dobre urobená. A ponúkame všetko v palete jemných odtieňov, od práškovej ružovej po mandľovú zelenú ... Príliš mäkké? Vázu sme umiestnili blízko príslušenstva s viac úprimnými farbami alebo kovovými odrazmi, aby sme výsledok zmodernizovali.

4. Sušené kvety s romantickým duchomJe ťažké urobiť romantickejšie ako sušené kvety, ak viete, ako ich dávkovať ... pretože dekoratívne riziko je presne predávkovanie! Aby sme sa vyhli chybám, spoliehame sa na prirodzený účinok malé jemné kytice, skôr ako veľká ružová kytica v porcelánovej váze. Vysadené v sklenených nádobách alebo pokryté šnúrkou, sušené kvety zvýrazňujú ružovú a modrú farbu s romantickým dekorom, bez toho, aby to riskovali príliš veľa.

5. Sušené kvety s priemyselným liehomA ak si vezmeme opak sušených kvetov, len ich modernizujeme? Krásna kytica nestojí takmer nič, vydrží dlho a dodáva industriálnym dekorom nádych sladkosti. Vyberáme si sušené kvety s dlhými stonkami pre svoju grafickú stránku ich pripevňujeme k základni pomocou gumičiek, aby sme vytvorili niekoľko kladiek, potom všetko vsuneme do minimalistickej sklenenej vázy. Transparentnosť skla a vidiecky kontrast sušených kvetov poskytujú všetky suroviny, od betónu až po dreviny po kov!

6. Sušené kvety s country duchomOpäť platí, že skutočnou výzvou sušených kvetov je uspieť v prvom stupni bez toho, aby sa to preháňalo ... a na strane krajiny je všetko v správnom meradle. Dobré tipy? Sme šťastní jedného druhu sušených kvetov radšej ako zložený buket a monochromatická farba ako dúha. Nebudeme vás prekvapiť tvrdením, že biela, modrá levandule alebo prírodné farby ako béžová a krémová sú bezchybné ... najmä v sklenenej váze, najmä v rustikálnej dekorácii kombinujúcej patinované drevo, biely porcelán a čipky rafinované!