Komentáre

Viazanie: blok trendových listov

Viazanie: blok trendových listov

Zariadenie

1 kus tyrkysovej plsti 50 x 50 cm alebo 31 x 50 cm 1 kus hrubej vínovej plsti 40 x 50 cm 1 ploché kovové pravítko 1 krejčovské kriedy 1 valcovacia fréza 1 nožnice 1 kus nažehľovacej fólie vpredu zadná strana 50 x 50 cm 1 železo 1 fotokópia vzoru horného krytu pdf: 277660, zväčšené dvakrát 2 červené fantasy gombíky 17 mm v priemere 1 ihla Červená niť 1 pár nožníc 1 fréza 1 zápisník so špirálovými listami biela perforovaná (formát bez krytu: 185 x 185 x 9 mm) 1 fréza na cukrovinky 1 rezacie kliešte 4 ploché mosadzné skrutky s priemerom 5 alebo 6 mm a výškou 11 mm, 4 skrutky 19 priesvitné červené perličky

Realizácie

10 'Rezanie rôznych prvkov

Rezacími nožmi rozrežte dva štvorce tyrkysovej plsti a dva štvorce vínovej plsti, každý s veľkosťou 19,5 cm. Vystrihnite tiež pruh z vínovej plsti s rozmermi 5,5 x 19,5 cm a zárezy jednej z dlhých strán.

15 'dekorácia horného krytu

Zahrejte pásik vínovej plsti na okraji jedného z tyrkysových plôch. Pomocou fotokópie vzoru označte umiestnenie dvoch červených tlačidiel kriedou a prišite ich červenou niťou.

10 'Predné a zadné kryty utesnite za tepla

Vyhrievajte štvorec tyrkysovej plsti bez dekorácie na jednom z vínových plstených štvorcov (zadný kryt), potom vykonajte rovnakú operáciu s ostatnými zostávajúcimi štvorcami (predný kryt). Potom obaly vyrovnajte vo formáte listov papiera plus 2 milimetre (alebo 18,7 cm), pričom na každej strane sa vylúčia 4 milimetre.

15 'Vŕtanie otvorov

Odstráňte špirály z notebooku, ak existujú, pomocou nožov na drôty. Vezmite jeden z hárkov a označte umiestnenie prvého, štvrtého, deviateho a posledného otvoru v papieri na vínovom plstenom páse na hornom kryte. Potom do týchto miest vyvŕtajte pomocou nástroja na rezanie súborov cookie štyri otvory. To isté urobte na spodnom kryte.

10 'Vytvorenie záverečnej karty

Odrežte dva pásy vínovej plsti 4 x 16 cm a prilepte ich k sebe. Po fúzii ich vyrovnajte na 3 x 15,5 cm. Prilepte túto kartu na miesto vyznačené na diagrame.

Teraz môžete oba knihy pripevniť k knihe pomocou skrutiek a skrutiek. Potom zatvorte uzatváraciu plôšku na hornom kryte a značkou kriedy označte umiestnenie prvého tlačidla. Prvý vodorovný rez v noži, dĺžka gombíka, mu umožňuje prejsť dovnútra. Potom rovnakým spôsobom označte umiestnenie druhého tlačidla a vytvorte druhý vodorovný slot.

15 'Voliteľné: vytvorenie perlovej dekorácie

Vezmite vzor z dekoru, aby ste umiestnili miesto devätnástich semenných guličiek a šili ich červenou niťou.

Trik

Špirálový zápisník použitý pri tejto realizácii môže byť nahradený akýmkoľvek iným obchodným blokom alebo listami vyrezanými a prepichnutými pomocou perforátora. Upevňovací systém pomocou skrutiek umožňuje rozobrať viazanie a podľa potreby odstrániť alebo pridať listy 20 dekorácií na Felt © éditions Flammarion, 2003