Tipy

Odšťavovač Citrus VS odšťavovač: ktorý zvoliť?

Odšťavovač Citrus VS odšťavovač: ktorý zvoliť?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

„Jedzte päť druhov ovocia a zeleniny denne“? Ste si vedomí. Dobrou správou je, že ich môžete konzumovať aj v tekutej forme, a to je dobré: domáce ovocné a zeleninové šťavy neboli nikdy také obľúbené! Odšťavovače a odšťavovače, ktoré vám pomôžu extrahovať najlepšie šťavy, súťažia o najlepšie miesto. Zhodnotíme tieto 2 prístroje na plný obsah vitamínov prispôsobených vašim želaniam.

Prečo si vybrať odšťavovač?

Najviac: ručný alebo elektrický, odšťavovač je nepochybne najlepším strojom na jednoduché stlačenie pomarančov, citrónov a grapefruitov pri zachovaní enzýmov a vitamínov. Má malú veľkosť, ľahko sa vojde do kuchyne a ľahko sa čistí. Existuje niekoľko modelov za veľmi nízke ceny, čo z neho robí veľmi cenovo dostupné kuchynské príslušenstvo. nevýhody: ako už názov napovedá, odšťavovač má za cieľ extrahovať šťavu z citrónov, pomarančov alebo grapefruitov a nič iné. Okrem toho, ak sa rozhodnete pre manuálny odšťavovač, budete potrebovať veľa tuku na lakte, aby ste dosiahli minimálny výnos. Ak celá rodina ráno požaduje pohár šťavy, riskujete, že tam strávite chvíľu. Ideálne, ak: Chcete, aby sa každé ráno rýchlo vylisovala dobrá šťava, ale iba citrusové plody. Ak chcete ušetriť ešte viac času, vyberte si elektrický odšťavovač s pákou alebo bez páky.

Odšťavovač, ktorý je základný alebo veľmi sofistikovaný, plní svoje poslanie, ale nejde ďalej!

Prečo si vybrať odsávač šťavy?

Najviac: extraktor jemne drví jedlo, aby z neho extrahoval šťavu jednoduchým tlakom. Tento stroj má širšiu pôsobnosť ako odšťavovač citrusov: umožňuje získavať ovocné a zeleninové šťavy, ale tiež extrahovať oleje z lieskových orechov alebo orechov a mlieko z mandlí. Ak sa rozhodnete pre svoju elektrickú verziu, extrakčná technika sa vykonáva za studena, bez krájania alebo miešania jedla, ale jej lisovaním tak, aby sa zachovali všetky vitamíny a minerály. Šťavy sa potom môžu skladovať niekoľko dní bez straty ich výživových výhod. Okrem toho umožňuje extraktor šnekovej šťavy získať najlepšie výťažky, a teda obmedziť množstvo odpadu. Je tiež veľmi ľahko čistiteľný. nevýhody: tu opäť dve možné možnosti, manuálna alebo elektrická verzia. Ak sa rozhodnete pre ručný extraktor šťavy, naplánujte si veľa mletia, aby ste dosiahli optimálny výkon. Pokiaľ ide o jeho elektrickú verziu, iba jeden problém: vysoká cena. Ideálne, ak: Ste veľkým spotrebiteľom ovocnej alebo zeleninovej šťavy a chcete sa zbaviť tehál supermarketov. V takom prípade sa váš extraktor rýchlo vyplatí.

Trochu technologického skvostu, tento odšťavovač Philips sa dá vyčistiť za 1 minútu!Komentáre:

 1. Theophile

  Aká očarujúca odpoveď

 2. Vudorr

  Ďakujem za vysvetlenie, jednoduchšie, lepšie...

 3. Osten

  Now everything has become clear, many thanks for the help in this matter.

 4. Faukree

  Only take into account!Napíšte správu