Informácie

Umenie používania izolovanej fľaše v zime

Umenie používania izolovanej fľaše v zime

V zime, keď nás studená a sivá obloha povzbudzuje k depresii na pohovke, je najlepším riešením zimnej únavy ísť a načerpať čerstvý vzduch. Na prvých slnečných lúčoch necháme vzduch dýchať, s termoskou naplnenou lahodným horúcim nápojom. Všetky naše rady, ako si užiť zimu vďaka izolovaným fľašiam!

Všetko von!

Aký izolovaný kontajner si vybrať?

Ak nemáte na spodnej časti skrine uložené termosky, musíte najskôr nájsť izolovanú fľašu. Začnite tým, že vyberiete správnu kapacitu: od individuálneho hrnčeka nazývaného pohárik až po termosky XXL pre veľké rodiny, vrátane mini-fliaš, fliaš na vodu pre šport, modelov s integrovanými šálkami a izolovaných nádob na polievky a malé budete na výber. Z materiálového hľadiska majú ťažké kovové izolačné fľaše horúce nápoje lepšie ako plastové fľaše, ktoré sa radšej odporúčajú na udržiavanie horúcej kávy doma alebo v kancelárii. Hermetické zátky a dvojité oceľové steny sú tiež preferované pre dokonalú izoláciu. Nakoniec, z dekoratívnej stránky, veľa značiek hrá kartu dizajnu a originality. Od vznešenej medenej oceľovej fľaše po termosku s ružovými flámskymi motívmi je pre každého niečo!

Z dekoratívnej stránky vyberáme aj izolovanú fľašu!

Čo si dať do svojej termosky?

Aby sa vaša izolovaná fľaša stala najlepším spojencom na prechádzku zimou, musíte premýšľať o zmene receptov. Okrem čaju a kávy, ktoré sa zahrievajú a zároveň sa prebúdzajú, sa všetky teplé nápoje prepravujú vonku. Napríklad pri rodinnom výlete pripravte horúcu čokoládu rozpustením polovice taniera čokoládovej pečiva na miernom ohni v panvici s niekoľkými kvapkami mlieka, potom keď je cesto tekuté, pridajte liter mlieka a varte päť minút. pred plnením do fliaš. Na prechádzku v lese s priateľmi pripravte termosky marockého čaju mäty so zeleným čajom, čerstvými listami a cukrom a termosku kávy spolu s cukrom. Ak chcete ľahké a príjemné raňajky, naplňte svoju izolovanú fľašu čistou polievkou alebo zeleninovým bujónom: vynikajúce vo veľmi chladnom počasí. Originálnejšia horúca jablková šťava a pomarančová šťava sú stále také úspešné: džúsy zohrejte na miernom ohni v panvici a pridajte, ako sa vám páči, med, škorica, zázvor, citrónová citrón zelená alebo muškátový orech ... Nakoniec, aby ste boli priamo v centre trendu a zároveň stimulovali imunitnú obranu, rozhodnite sa pre „zlaté mlieko“ zmiešaním s horúcim mandľovým mliekom alebo vytlačeným citronovým kurkumickým práškom. , čierne korenie, čerstvé zázvorové krúžky, škorica a med. Zlatý recept!

Naplňte izolovanú fľašu, skutočný rituál, ktorý čelí chladu.

Ako udržiavať izolovanú fľašu?

Po úspešnom dokončení vašej prvej cesty do termosky nezabudnite fľašu dobre vyčistiť, nielen ju umyť, ale predovšetkým ju dezodorovať. Pretože nič nie je horšie ako zelený čaj, ktorý vonia ako káva ... s výnimkou možno kávy, ktorá voní čajom. Po návrate naplňte fľašu horúcou vodou, pridajte veľkú lyžicu jedlej sódy a nechajte pôsobiť dve hodiny alebo cez noc. V prípade stopy kávy postupujte rovnakým spôsobom pridaním malého pohára bieleho octu a potom opláchnite. Vaše termosky budú ako nové a pripravené vás sprevádzať až do jari ... Pred začiatkom leta v lete si vezmite studené nápoje, altánky a mrazené smoothies! Prečítajte si tiež: 10 nápadov pre život vonku v chladnom počasí