Informácie

Výukový program: maľba v sláčikovom umení

Výukový program: maľba v sláčikovom umení

V módnej DIY rodine je sláčikové umenie majstrom. Je prístupný pre všetky úrovne nadšencov pre domácich majstrov, stojí to skoro nič a dekor vylepšuje za menej ako dva ... Ešte lepšie? Výsledkom je jedinečný, osobný, trendový a úprimne povedané kánon. Pripravte cievky nití, povieme vám všetko!

Materiál

Doska s požadovanými rozmermi Lak alebo olej na dosku (voliteľné) Klince Nožnice Kladivo Motúzy alebo bavlnené nôžky Nožnice na papier

Fázy

1. Vytlačte alebo nakreslite požadovaný tvar. Ak vyberiete písmená, vyberte silné a jednoduché písmo alebo ich nakreslite ručne. Potom vystrihnite písmená alebo tvar nožnicami.

2. Umiestnite model na doske, kým vám nevyhovuje výsledok. Tvar (y) zaistite páskou.

3. Rastlinné nechty asi každý palec s kladivom, okolo tvaru zvnútra a von. Nechty by mali kresliť všetky kontúry. Potom odstráňte škótsku pásku a tvary papiera.

4. Olej, korčule, vosk, odtieň dosky v závislosti na požadovanom výsledku dekorácie ... alebo jednoducho nechajte surový, je to rovnako trendy! Ak ste si vybrali reťazec svetlej farby, vynikne lepšie na tmavom pozadí a naopak.

5. Pripojte jeden koniec drôtu k klincom, tesne pod špičkou. Potom ju zabaľte na susedný klinec, potom na ďalší a tak ďalej, aby ste nakreslili celý tvar. Akonáhle je obrys hotový, preveďte drôt na protiľahlom klinci, potom kľukatene zo strany na stranu, zhora nadol. Dizajn je náhodný, drôt by sa mal jednoducho krížiť tak, aby čiastočne vyplnil povrch vzoru medzi klincami!

6. Pokračujte rovnakým spôsobom list za listom. Ak vám dôjde vlákno alebo sa blíži koniec tvaru, zviazajte uzol okolo klinca. Odrežte trochu ďalej a skryte koniec v prepletení nití.

7. Je koniec! Pridajte háčik za dosku a svoju prácu výrazne poveste.