Tipy

Zrekonštruujte a vylepšte svoje kuchynské police

Zrekonštruujte a vylepšte svoje kuchynské police


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete, aby boli vaše kuchynské police modernejšie, ale nemáte rozpočet na vylepšenie všetkého? Neprepadajte panike, niekedy stačí len niekoľko ozdobných tipov, ktoré oživia jednoduché police a dodajú vašej kuchyni úplne nový vzhľad. Všetko bez porušenia banky ... Povieme vám všetko.

Maľovanie na renováciu políc mojej kuchyne

pre vylepšiť police v kuchyni nie je žiadne tajomstvo rýchlo, efektívne a lacno. Budete musieť investovať do jednej alebo viacerých plechoviek farieb a vybrať najlepšiu kefu, aby ste si znečistili ruky. Nech už je váš skladovací nábytok akýkoľvek, existuje veľa špeciálnych farieb, ktoré sa dokonale hodia renovovať police v kuchyni , Neváhajte odvážiť svetlé popové farby, ako sú citrusové palety, pastelové odtiene alebo energickejšie farby, ako je elektrická červená, jablková zelená alebo fuchsiová ružová. Pridanie farby dodá vašej kuchyni a vašim policiam druhý život, a to všetko za cenu plechovky od farby. Dávajte pozor, aby ste to nepreháňali.

Dotyk tmavej farby vo výklenku políc ich okamžite vyrazí!

Maskovacia páska na expresné doplnenie mojich políc

Chcete do kuchynských políc pridať dotyk originality? Maskovacia páska zostáva jednoduchý, rýchly a lacný trik na vylepšenie a prispôsobenie vašej kuchyne. Bohaté výtlačky, plné farby, pastelové, žiarivkové vzory: budete na výber. Tento dekoratívny doplnok sa ľahko prispôsobí všetkým štýlom a oživí vašu kuchyňu v mihnutia oka. Doprajte svojej kreativite bezplatnú podporu a neváhajte poskytnúť rôzne vzory, aby sa vaše staré police stali skutočnými dekoratívnymi prvkami v srdci kuchyne.

Za pár sekúnd a bez námahy sa vaša polica zmení: dlhá životnosť maskovacej pásky! (Zdroj)

Špička hackov Ikea pre police do kuchyne

Takže áno, pravdepodobne nájdete svoj minimalistický nábytok Ikea v obývacej izbe susedov ... Pokiaľ ich neupravíte podľa svojich predstáv. Hovoríte o hackeroch Ikea? Ale áno, poznáte tento trend, ktorý má koncept vylepšenia a presmerovania nábytku Ikea podľa vašich predstáv! Takže pre originálne a lacné kuchynské police transformujte okrúhle ozdobné podnosy na police ich pripevnením k stene, knižnicu Ikea na poličku na riad alebo dokonca drevené stojany na časopisy na uloženie vášho korenia. Nie je to zlé?

Tapeta na vylepšenie vašej kuchyne

Ak chcete dať trochu retro vzduchu znovu kuchynské police , vyberte tapetu so zahmlenými výtlačkami. Pokúste sa zakrývať vnútornú časť skriniek alebo ich konce pomocou populárneho tapisérie, aby ste pridali charakter a vyzdvihli dekor svojej kuchyne. Jeden si napríklad myslí o bohémskych výtlačkoch, rastlinných motívoch alebo tapetách, ktoré sú trochu retro. Na uľahčenie regálov v kuchyni dôrazne odporúčame odtiene kyslých farieb alebo tapiet podobných kovom, ako je meď alebo bronz. Perfektný trik na oživenie varenie na rozpočet .

Tapeta je efektívna iba pre police alebo na celú stenu!Komentáre:

  1. Mackenzie

    V SKRATKE JE TO JASNÉ

  2. Tojarg

    Like the variant, yes

  3. Daniel

    I apologize that I can not help you. But I am sure that you will find the right solution. Do not despair.Napíšte správu