Komentáre

Na záhrade sa radi hráme s ohňom!

Na záhrade sa radi hráme s ohňom!

Sviečky a držiaky sviečok hneď ako padne nocNa záhrade sviečky a sviečky sú príliš často vyhradené na letné večery a špeciálne príležitosti. Keď príde deň, nie je nič magickejšie ako sviečka alebo balkón so sviečkami.
Aby váš exteriér žiaril žiarivo, neváhajte nainštalovať svietniky a svietniky všade a keď príde večer, venujte si čas jeden po druhom osvetleniu sviečkami: zaručená kokónovacia a upokojujúca atmosféra!

Ešte lepšie: dokonca si môžete urobiť z tohto relaxačného okamihu skutočný rituál, počas ktorého sa sústredíte na seba a na čom skutočne záleží, len aby ste sa k večeru priblížili.

Záhradná páka na krásne večery pri krbeČi už je záhrada pokrytá snehom alebo krikety počujú spievať, vždy je na čase zapáliť v sebe krásny oheň ohrievadlo ! Je pravda, že tento vonkajší oheň nemá nič spoločné s oživením našich túžob po autentickosti a živote blízkom prírode ...

Keď ste sami, s rodinou alebo priateľmi, počúvajte svoje pocity počúvaním praskania dreva a sledovaním žeravých uhlíkov v noci. Na chvíľu by sme takmer chceli vybrať gitaru ...
 

Pec na drevo na varenie vonku po celý rokZatiaľ čo uhlie, ktoré sa zvyčajne používa na grilovanie, rozhodne nie je pre naše zdravie dobré pec na drevo sa ukazuje ako najprirodzenejší a najpredávanejší spôsob varenia na svete!

Ovládanie dreveného ohňa je, samozrejme, trochu zložitejšie, ale umožňuje vám pripraviť si všetky druhy jedál, najmä chlieb a pizzu, mňam! Ako bonus je potešenie zapáliť si každý večer oheň a zahriať ho pri krbe a pozorovať malé pokrmy.
 

Luxus: vonkajší krbPre šťastných majiteľov záhrady, ktorí by chceli podľahnúť požiaru (požiarom), je pokušenie mať skvelú záhradný krb, Potom, čo ste snívali pred luxusnými modelmi luxusných víl, môžete nechať postaviť krb na mieru vyrobený špecializovaným remeselníkom alebo si zvoliť model bioetanolu na trhu.

V každom prípade by sa tento vonkajší oheň mal rýchlo stať ústredným miestom vo vašom vonkajšom živote, kde sa budete potešiť spájaním svojich blízkych (takmer) po celú dobu. Preto neváhajte a zakryte svoj vonkajší krb pod malým prístreškom alebo v peknej zimnej záhrade!
 

Konečný: škandinávsky kúpeľ s komínovým ohňomZatvorte oči a predstavte si, že zapaľujete oheň s breza. Drevo má vynikajúcu vôňu, ale to nie je všetko: ohrieva vodu aj vo vírivke; potom sa ponoríte do príjemne horúcej vody, ktorá uvoľní vaše svaly, uvoľní vás, vymaže všetky stopy po únave v tele ... Ako bonus eliminujete toxíny sledovaním dymu stúpajúceho smerom k hviezdam.

Otvorte oči: Nie, nie ste v Dánsku alebo v škandinávskej krajine! Ste vo svojej záhrade, v a Škandinávsky kúpeľ na drevo. Určite má šťastie aj vôňu ohňa komína ...