+
Komentáre

5 kúpeľňového nábytku, ktorý uľahčuje každodenný život

5 kúpeľňového nábytku, ktorý uľahčuje každodenný život

Je kúpeľňa vo vašej domácnosti, kde trávite veľa času? Tu je výber rôznych dômyselných kusov nábytku, vďaka ktorým budú tieto chvíle čo najpríjemnejšie!

1. Dvojité umývadlo© Lapeyre So sprchou alebo vaňou je to kotol je samozrejme súčasťou nábytku kúpeľňa nevyhnutné. Problém je v tom, že keď je kúpeľňa používaná veľkým počtom ľudí súčasne (ráno a / alebo večer), okolo umývadla môžu rýchlo vzniknúť dopravné zápchy! Našťastie, na prekonanie tohto problému a zabránenie zbytočným argumentom, je tu kus nábytku, ktorý by nemohol byť praktickejší: dvojité umývadlo, ktoré umožňuje 2 ľuďom umývať si ruky alebo si čistiť zuby ... v rovnakom čase a bez brániť tomu alebo chodiť po ňom. A pokiaľ ide o tvar, veľkosť alebo materiál vášho dvojitého umývadla, sú povolené všetky chute!

2. Hydromasážna sprchovacia kabína© Lapeyre Nastaviteľné hydromasážne trysky sú skutočným plusom v sprchovacej kabíne: umožňujú vám využívať cielené vodné prúdy, studené alebo horúce, či už chcete tónovať alebo relaxovať v balneoterapii! Inými slovami, s hydromasážna sprchovací kút, vaša kúpeľňa získa vzhľad kúpeľov pre maximálny blahobyt!

3. Skryté úložisko© Lapeyre Kúpeľňa bez úložného priestoru je jednoducho nemožná. Áno, ale ... nie je ľahké sa cítiť upokojené v miestnosti, kde sú krémy, pleťové vody, uteráky a iné súpravy prvej pomoci usporiadané s plným vedomím všetkých na plných policiach! Riešenie, ktoré skombinuje estetiku s praxou vo vašej kúpeľni? Vsádzajte na mimoriadne funkčný nábytok obsahujúci viac úložných priestorov. Rovnako ako skrinka na umývadlo alebo skrinka na umývadlo s integrovanou zásuvkou (zásuvkami) a výklenkami, v kúpeľni ktoré obsahujú police skryté za zrkadlovými dverami alebo kúpeľňa stĺpec od Lapeyre, ktorý vám umožňuje vynásobiť vysoký úložný priestor aj na malom priestore bez toho, aby ho zaplnil.

4. Svetelné zrkadlo© Lapeyre V kúpeľni je osvetlenie umiestnené v blízkosti zrkadla veľmi dôležitým prvkom: musí byť dostatočne silné, aby vás správne osvetlilo, ale bez prílišného oslnenia. Preto je záujem svetelné zrkadlo, navrhnutý tak, aby poskytoval príjemný, homogénny a elegantný zdroj svetla, bez tieňov, a je preto ideálny na dokonalé zostavenie, styling alebo holenie. Ale to nie je všetko: svetelné zrkadlo má tiež systém proti zahmlievaniu, vďaka čomu je použiteľná okamžite po veľmi horúcom kúpeli alebo sprche! Dizajn a praktický dizajn, ideálny pre nábytok do tmavej a / alebo zle vetranej kúpeľne.

5. Sušič uterákov© Lapeyre Je vaša kúpeľňa príliš malá na to, aby vyhovovala štandardnej bielizni? Žiadny problém: s hornou lištou, ktorá sa horizontálne vyklopí, sa sušič uterákov ľahko premení na sušič na prádlo, na ktorý môžete zavesiť (malé) bielizeň pre domácnosť bez potreby akýchkoľvek ďalší kus nábytku! Takže je to Nábytok 3 v 1 čo vám umožní sušiť vaše kúpeľňové textílie, posteľnú bielizeň pre domácnosť pri zahrievaní vašej kúpeľne.