Tipy

Nová kolekcia riadu Alegre od Marcela Wandersa

Nová kolekcia riadu Alegre od Marcela Wandersa

Na jar roku 2016 sa špecialista na špičkové a funkčné ručne vyrábané krištáľové a porcelánové Vista Alegre spojí s ikonou holandského dizajnu Marcel Wanders, aby vytvoril veľmi prirodzenú kolekciu Blue Ming. Kompletná sada elegantných, rafinovaných kúskov vhodných pre všetky použitia, ktorá preberá kódy tradičnej holandskej modrej holandskej značky Delft a zároveň prináša dotyk modernosti. Zamerajte sa na tieto malé krásy, ktoré si môžete osvojiť!

Blue Ming: živý hold spoločnosti Delftware

Táto nová zbierka symetrických diel so sochárskymi prvkami, inšpirovaná modrými dekoráciami na bielom pozadí kultovej značky Delftware, známejšej pod názvom Delft Blue, pozostáva zo stolovej služby, servisu čaju a kávy. , nádoba so sviečkami, vázu a ozdobné prvky. Malé každodenné doplnky rozhodne ladia s dobami, ktoré brilantne kombinujú praktické poslanie a estetický rozmer.

Univerzálna kolekcia

Originalita kolekcie Blue Ming: niektoré kúsky sú veľmi univerzálne. To je prípad vázy, ktorá sa po odstránení veka zmení na praktickú malú misku alebo držiak na sviečky, ktorý sa dá použiť aj na uchovanie kvetu. Strašne šikovný!