Komentáre

Veľké triedenie v kúpeľni!

Veľké triedenie v kúpeľni!

Je vaša kúpeľňa pretekajúca? Sme rovnakí! Mnohí z nás majú veľmi malú kúpeľňu. A každé ráno je dopravnou zápchou doraziť na čas v práci, v škole alebo v inom ... To všetko hovorí, že by mohol byť čas vyriešiť, aby ste si našli cestu okolo ráno šetrite čas a priestor! Pretože, bez toho, aby ste si to uvedomili, ste nazhromaždili množstvo zbytočných predmetov alebo produktov. Zhodnotíme, čo sa dá v kúpeľni zbaviť.

Triedime prostredníctvom našej kozmetiky

Vaše kúpeľňové skrinky sú plné rôznych kozmetických výrobkov? Krok 1: Vyprázdnite úplne svoje skrinky, aby ste videli všetko, čo obsahujú. Odtiaľ budete môcť vyhľadať produkty, ktorých platnosť vypršala. To nevieme dosť, ale kozmetika netrvá večne: na nádobách a fľašiach vám symbol povie, ako dlho môžete po otvorení uchovávať svoje kozmetické výrobky. Väčšina kozmetických prípravkov vydrží 6 až 12 mesiacov. Používanie výrobkov, ktoré sú príliš staré, môže spôsobiť alergickú reakciu, najmä v prípade depilačných krémov, pleťových krémov alebo riasenky. Ak si už nepamätáte, keď ste určitý produkt otvorili, ale zdá sa to pochybné, suché alebo sfarbené, vyhoďte ho! Riešenie, aby sa bazár nevrátil? : na jednej strane zložte záhyb: nezačínajte viac ako 15 krémov naraz, pred otvorením č. 2 ukončite pohár č. 1 a vyhoďte (alebo recyklujte podľa toho, čo je uvedené) prázdna nádoba. Na druhej strane investujte do úložných boxov. Škatuľa na ošetrenie tváre, škatuľa na ošetrenie vlasov, škatuľa na make-up atď. Rozdelenie do krabičiek vám umožní lepšie spravovať vaše zásoby. Venujte pozornosť aj vzorkám: v obchode odmietnite vzorky výrobkov, o ktorých viete, že ich nebudete používať.

V spoločnosti Orthex sú skladovacie boxy vhodné pre všetky výrobky. Super praktické najmä na lak na nechty.

Roztriedime naše lieky

Váš liekový box je často plný liekov, ktorých doba použiteľnosti uplynula. Krabičky, ktoré ste si uchovali bez toho, aby ste venovali pozornosť dátumu exspirácie. Opäť platí, že vaše zdravie je v stávke, takže sa nemusíte ľutovať, ako sa ho zbaviť. Dávajte pozor, aby ste ich nevyhadzovali do koša: nezabudnite ich priviesť späť do lekárne najbližšie k vám. Riešenie, aby sa bazár nevrátil? : nezabudnite svoje lieky triediť raz alebo dvakrát ročne, aby ste ich zbytočne neuchovávali! Detský liek uchovávajte mimo dosahu, aby ste neurobili chybu.

Vezmite si uplynuté lieky späť do lekárne!

Roztriedime jeho uteráky

Zakaždým, keď sa tým vyschnete, premýšľate o tom, ale napriek tomu ho budete naďalej používať. Zabudnite na minulé uteráky, sfarbené sušením na slnku alebo príliš drsné na dotyk. Vyhodiť ich raz a navždy a dať svojej kúpeľni facelift s novými bielizňami. Poznámka: textil je možné recyklovať, nájdite najbližší odkladací bod. Riešenie, aby sa bazár nevrátil? : aby sa uteráky nezhromažďovali v kúpeľni, premýšľajte o farebnom kóde, aby tam bol každý člen rodiny a každý deň si nevyberal nový uterák! Ak nemáte farebný kód, môžete nainštalovať háčiky na kabáty, každý háčik na kabáty!

Každý z nich má háčik na upratané uteráky!