Tipy

Chcem dizajnérsku miestnosť!

Chcem dizajnérsku miestnosť!

Nočný stolík z umelej kožeAk v klasických izbách sú najobľúbenejšími materiálmi drevo a sklo, v a dizajnová miestnosť, odvážime sa o niečo originálnejšie textúry ... najmä imitácia kože (čierna, biela, hnedá), ideálna na vytvorenie elegantných nočných stolíkov, ktoré vám umožnia ukladať knihy, drobnosti a ďalšie predmety do triedy!

Biele lakované zásuvkyV spálni je komoda takmer nevyhnutným kusom nábytku, ktorý vám umožní ukladať bielizeň (alebo čokoľvek chcete!). Aby to bolo modernou stránkou a sublimovalo miesto na spanie v dizajnovej miestnosti, nič také, ako vybrať si komodu triezve línie s pekným bielym lakovaným povrchom: jeho lesklá strana je očarujúca a vždy zasiahne býčie oko!

Shaggy koberecNie je to preto, že by návrhárska miestnosť bola umiestnená pod znamením modernosti a triezvosti, že nemôže obsahovať niektoré kúsky kónónu! Na tento účel kladieme ozdobný doplnok par excellence s chlpatým kobercom (koberec s dlhými knôty známymi svojou mimoriadnou mäkkosťou a pohodlím), napríklad v strieborných odtieňoch. Útulný a dizajnový dotyk pre oblasť na spanie a veľa mäkkosti pre bosé nohy, ktoré sa tam budú púšťať!

Chrómovaná kovová lampachrómovaný kov, to je ďalší charakteristický materiál dizajnu! Elegantná a rafinovaná, jej lesklá strana mohla naznačovať minimalistický duch rafinovanej dizajnovej miestnosti. To je dôvod, prečo je v malom priestore rozumné priniesť ho jemnými jemnými dotykmi. Ako napríklad s chrómovanou kovovou lampou! Tieto dizajnérske žiarovky, ktoré sú k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, majú tú výhodu, že ich zapínajú aj vypínajú.

XXL drobností zo striebornej živiceKonštrukčná miestnosť je často kritizovaná za to, že je príliš prísna. Ak chcete trochu prelomiť jeho strohý stranu, nič také, ako priniesť trochu fantázie so zábavnými a neobvyklými drobkami XXL, ako sú napríklad veľké čerešne, tučniak alebo veľká živica a strieborná ruka. Okrem výrazného rozjasnenia oblasti na spanie prinesú tieto cetky svetlo (vďaka svojej striebornej farbe) a budú mať tiež výhodu, že vďaka svojim krivkám vytvoria okrúhlosť, ktorá vytvorí dokonalý kontrast s rovnými čiarami. ostatný nábytok do spální.

Bubnová stoličkaBubble stolička je značkové kreslo par excellence. Vďaka svojej otočnej štruktúre, sedadlu potiahnutému kožou (alebo látkou alebo dokonca priehľadným plexisklom) a jeho ľahkosti sa preto stane ideálnym spojencom pre chvíle relaxácie v dizajnovej miestnosti! Trocha navyše: vyberte si sedadlo svetlej farby (napríklad žltá, oranžová alebo červená), ktoré v miestnosti prinesie nádych melónov.

LED lôžkoDizajn sa vďaka LED lôžku pozýva do spálne. Konkrétne: kus nábytku, ktorého čelná časť obsahuje LED pásik, ktorý poskytuje podľa potreby nastaviteľné osvetlenie - aby priniesol do spálne útulnú atmosféru alebo ďalšie svetlo (čo je praktické pre malé priestory, pretože tým sa predíde nutnosti umiestnenia dvoch nočných stolíkov a dvoch lámp na každú stranu postele).

Valet alebo vrátnica v chrómovej farbeChróm so služobníkmi s čistými čiarami, ktorý jej dodáva minimalistický štýl, je tu doplnok tak estetický ako praktický, ktorý sa dokonale hodí do rohu dizajnovej miestnosti. Stručne povedané, jednoduchý stojan na šaty, ktorý zasahuje do spálne a umožňuje efektívnu a elegantnú organizáciu.