Komentáre

Ako vytvoriť peknú zlatú dekoráciu?

Ako vytvoriť peknú zlatú dekoráciu?

Odvážte sa so 100% zlatými kúskamiChcete podľahnúť zlatej horúčke vo vašom dekore a vy nie ste človek, ktorý by robil veci po poloviciach? Dobre: ​​skôr ako prinášať zlatá dekorácia malými dotykmi vo vašom interiéri, vsaďte na jeden (alebo viac tak dlho, ako vy!) silný kúsok, ktorý okamžite nastaví tón a zlatú atmosféru doma! Môže to byť:

 • Konferenčný stolík, bočný stolík alebo koncový stolík zo zlatého kovu;
 • Pomerne impozantná zlatá dekorácia: socha, váza, cetka ...
 • Prečo nie zlatý a prázdny rám XXL, ktorý budete visieť nad pohovkou? Ideálne na osvetlenie obývacej izby a dodanie miestnosti osobitosti!
   

Alebo prineste zlato domov s jemnosťouZaujíma vás zlatá horúčka v dizajne interiéru, ale nie ste si istí, že predpokladáte 100% príliš blingový štýl bling? Žiadny problém: v dome zlatá dekorácia môžu byť tiež privedené striedmo, prostredníctvom prvkov plných charakteru, ale so zmenšenými rozmermi. Napríklad:

 • Plagát visiaci na stene so zlatými nápismi vo vnútri;
 • Malé zlaté sviečky;
 • Zlaté šálky umiestnené na príborníku;
 • Štvorcové police zo zlatého kovu…

Pochopíte, že ak chcete do svojho interiéru priniesť lesk s jemnými dotykmi, je to celkom možné!
 

S akými farbami si vziať zlatý dekor?Dobrá správa: zlatá dekorácia je dekorácia, ktorá sa dá ľahko harmonizovať! Aj keď je zrejmé, že existujú farby, ktoré viac zodpovedajú zlatu ako iné, a to najmä:

 • Čierna, ktorá ponúka dokonalý kontrast k lesku zlata. Ak si trúfate, čierna a zlatá zmes je zvlášť vhodná do miestnosti, kde prinesie záhadnú a očarujúcu stránku najúspešnejších.
 • Tmavo zelená (napríklad jedľa zelená), ktorej hĺbka sa veľmi dobre hodí k lesku zlata. V obývacej izbe funguje tmavo zelená stena a kombo so zlatým dekorom úžasne.
 • Biela, aj keď sa to môže zdať prekvapujúce. Ale v skutočnosti je zlato ideálne na rozbitie trochu príliš múdrej a (niekedy) matnej strany bielej. V interiéri s minimalistickým a rafinovaným štýlom, zlatá dekorácia prinesie uvítacie zvraty bez toho, aby sa to preháňalo.

Zlatá vegetácia, na vrchole trenduAk chcete do svojho interiéru priniesť trochu zlata a zároveň chcete svojim hosťom ukázať, že ste v popredí trendu, vyberte si príslušenstvo, ktoré v tomto trhá každý moment: vetva falošná vegetácia zo zlatého kovu!

XXL palmový list, papraď alebo vetva stromu, krásne zvýrazňujú tento dekoratívny doplnok v dizajnovej váze (samozrejme prázdnej!), Alebo ho pripevnite na stenu a obklopte ho aj prázdnym zlatým rámom. Wow efekt zaručený pre dekor, ktorý bude stáť za svoju váhu v zlate.