Ostatné

3 spôsoby, ako prispôsobiť kuchynské dlaždice

3 spôsoby, ako prispôsobiť kuchynské dlaždiceWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Srdcom domu je kuchyňa vďaka inteligentnému usporiadaniu každý deň vynaliezaná. Okrem dekoratívnych predmetov sú krytiny tiež účinným spôsobom, ako transformovať túto obývaciu izbu do mrknutia oka. Zamerajte sa na tri nápady na zmenu atmosféry v kuchyni prispôsobením obkladov.

Prispôsobte kuchynské dlaždice farbou

Čo by mohlo byť radikálnejšie na zvýraznenie dekorácie, ako zmeniť farbu vzhľadu stien? Dlaždice sa dajú transformovať podľa vášho želania s rôznymi farbami dostupnými na trhu. Na pokrytie tohto náteru postačí jednoduchá špecializovaná farba, ktorá dodá kuchynským povrchom novú tvár. 1 čistíme, 2 aplikujeme, 3 si užívame! Antracitovo šedá, ružová béžová alebo pávová modrá, všetky hlupáci môžu dlaždice transformovať rôznymi súčasnými farbami. Tmavé odtiene prinášajú predpokladaného súčasného ducha, zatiaľ čo svetlé odtiene ponúkajú jas a jemnosť. Bez ohľadu na to, čo uprednostňujete, táto kuchyňa dodáva kuchyni elegantné a osobné osvieženie. Nie je potrebné meniť skrinky a ďalšie moduly: nové pozadie vášho priestoru zvýrazní nábytok a ozdobné predmety.

Biela šplhavka s farebnou farbou stien!

Prispôsobte kuchynské obklady pomocou šablón

Na prispôsobenie obkladov v kuchyni, na podlahe aj na stene, sa rozhodneme pre šablóny, ako sú geometrické vzory s minimalistickými tvarmi a rozetami, aby ste sami navrhli alebo nakupovali pripravené na komerčné použitie. Na toto prispôsobenie budete potrebovať: * Acetón na odmasťovanie podlahy a zlepšenie priľnavosti farby * Špeciálny základný obkladový náter, ktorý sa má aplikovať pred lakovaním * Vaše najkrajšie šablóny * Kachľová farba * Kefa a lepiaca páska (to by sa nemalo prekročiť!) * A ochranný lak na zlepšenie a zachovanie vašej tvorby, keď je všetko hotové Táto predpojatosť dodáva kuchyni charakter a pôvab. Trocha navyše: môžete ľahko a lacno premieňať klasickú dlaždicu na cementové dlaždice s touto metódou!

Cementové dlaždice prispôsobujú splashback a dodávajú kuchyni charakter!

Prispôsobte škáry obkladov stien

Ak vás celkový vzhľad inšpiruje, vedzte, že zmena, aj keď malá, môže byť rovnako účinná. Tu sa zameriavame na kachľové spoje, aby jemne priniesli dynamiku a originalitu. Hráme kartu duelu farieb tým, že ponúkame výrazný kontrast medzi dlaždicami a kĺbmi. Neprepadajte panike, súčasné kĺby, ktoré udržujete s láskou, sa nebudú uvoľňovať, ale jednoducho sfarbia. Pokiaľ ide o vlasy, existujú farbivá špeciálne určené na kĺby. Pred použitím je však nevyhnutné vyčistiť steny na pozadí. Odporúčame vám vybrať si farbivo, ktoré tiež pôsobí ako tmel, aby ste tento krok odstránili po zaschnutí produktu. Na strane štýlu tmavé farby zdôrazňujú objemy dlaždíc, prinášajú hĺbku a priemyselného ducha. Pre svetlé odtiene sa získa skromnejšia atmosféra v škandinávskom duchu.