Tipy

Aké materiály by ste si mali zvoliť pre 100% veselý interiér?

Aké materiály by ste si mali zvoliť pre 100% veselý interiér?

Rovnako ako všetci, aj vy chcete, aby bol váš interiér skutočným kokonom, v ktorom prevláda pokoj a dobrý humor. Aké sú farby a materiály na dosiahnutie tohto cieľa?

Vyfarbite interiér hraním na nábytok

Ak chcete priniesť farbu domov, ale nechcete prejsť boxom „veľkých pracovných miest“, vedzte, že je celkom možné zmeniť celkový vzhľad a atmosféru miestnosti. jednoducho zameraním na nábytok, ktorý ho tvorí. Stávkovaním farbu a textúru vášho nábytku úložné priestory, pracovné dosky, dvere skrinky, kľučky a kľučky, umývadlá alebo dokonca nátery, môžete urobiť z každej miestnosti priestor, ktorý vám vyhovuje, a ktorý prispeje k pohodliu a dobrému humoru.

Farby, ktoré prinášajú teplo a vyrovnanosť© Lapeyre Je dobre známe: v chromatickej palete má každá farba zmysel, a preto môže hrať úlohu podľa vašej nálady a toho, ako sa v miestnosti cítite. To je dôvod, prečo ľudia, ktorí chcú vo svojom dome vytvoriť príjemnú a vrelú atmosféru, majú každý záujem o stávky skôr teplé farby, synonymá pre pep a dobrú náladu, ako sú hnedá, oranžová, žltá, fialová, béžová ... Jednotlivci, ktorí chcú zamerať atmosféru svojho biotopu vyrovnanosť, zenový postoj a pokoj môžu zmeniť farbu na modrú, zelenú, bielu alebo sivú, aby ste upokojili a relaxovali. Preto si nájdu svoje miesto v izbách, ako je spálňa ... alebo kúpeľňa, izba, ktorú si vďaka Lapeyre môžete zariadiť aj podľa svojich predstáv a túžob!

Materiály, ktoré prichádzajú v rôznych farbách© Lapeyre Ak chcete do svojho interiéru pridať farbu, tu sú materiály, ktoré ponúkajú široký výber farieb a odtieňov pre váš nábytok: -drevo : autentické a prirodzené, je to materiál, ktorý okamžite zahreje miestnosť. Zvolená farba závisí od farby; takže pri pomerne svetlých a teplých farbách stavte na dub, jaseň alebo buk. -laminát : laminát je k dispozícii v mnohých striedmych farbách, ale aj v napodobňovaní ušľachtilých materiálov ako je drevo alebo farebný mramor, laminát je ideálny materiál pre moderné pracovné dosky (kuchyňa alebo kúpeľňa). -melamín : s laminátom je melamín materiálom, ktorý ponúka najširšiu chromatickú paletu. Chcete šedý, biely, modrý alebo vodný zelený nábytok, skrinky alebo úložný priestor? S ním sú povolené všetky chute! -obklady : či už na stenách, krivke alebo na pracovnej ploche, obklady môžu mať všetky možné farby (oranžová, žltá, modrá, slivka, zelená, biela, piesok atď.), s veľkým výberom efektov ( línie, lesklý, prírodný vzhľad…).

Hra nuancií a textúr© Lapeyre Aby sa zabránilo preťaženiu priestoru, neodporúča sa kombinovať viac ako 3 farby v miestnosti. Našťastie existujú tipy, ako sa vyhnúť tupému efektu monochromatického vzhľadu v kuchyni alebo kúpeľni. Preto: - Neváhajte zvoliť jeden tón, ale hrať na nuansy odmietnuť v miestnosti bez rizika namáhania sietnice. Napríklad v kuchyni sa rozhodnite pre úložnú jednotku z červeného melamínu, gombíky z tehlových dverí a pracovnú dosku z hnedého laminátu. - Na dynamickejšie vykreslenie môžete tiež staviť rôzne efekty a povrchové úpravy z toho istého materiálu: sivý lakovaný nábytok spojený napríklad s matnou sivou pracovnou doskou alebo saténovou povrchovou úpravou. - Môžete si tiež priniesť jemné dotyk farieb v miestnosti stávkami na doplnky a / alebo niektoré farebné dekoratívne predmety!