Užitočný

Ako optimalizovať priestor pod posteľou?

Ako optimalizovať priestor pod posteľou?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak v dome, a najmä v spálni, nie je dostatok miesta na ukladanie, je ideálne využiť priestor pod posteľou, medzi pružinou v poli a podlahou, na skladovanie objemných alebo málo použitých vecí. Dajte si pozor, myšlienka nie je taká, aby sa všetko skladalo vo veľkom alebo aby sa nemiešalo oblečenie, knihy a materiály pre domácich majstrov! Dobrá organizácia vám umožní nielen ušetriť miesto vo vašich skriniach a skriniach, ale tiež vyčistiť svoj životný priestor tým, že zanecháte iba náležitosti. Ak sú úložné priestory dobre premyslené a prispôsobené vašim potrebám, budú neviditeľné a dokonale sa začlenia do vášho interiéru!

Vyberte si posteľ s integrovaným úložným priestorom

V detských a dospelých izbách je stále viac postelí vybavené úložným priestorom. Často majú trochu masívnejší vzhľad, majú tú výhodu, že maskujú priestranné zásuvky alebo škatule, ktoré dokonale ladia s dizajnom nábytku. Niektoré majú na konci postele alebo na čele postele miesta na objednávanie kníh a osobných predmetov, iné majú zásuvky pod pružinou na uloženie bielizne pre domácnosť, oblečenia, obuvi alebo dokonca športového tovaru. Pred umiestnením mieridiel na také lôžko urobte dobré opatrenia v miestnosti, aby ste sa uistili, že sú zásuvky úplne otvorené. Inak vedzte, že existujú postele s hrudníkom, ku ktorým máte prístup zdvíhaním pružiny v boxe. Výhodou je, že uvoľnený priestor je veľký a bez problémov zvládne pokrývky a vankúše. Dbajte však na to, aby ste ukladali iba sezónne predmety (prikrývky, odevy, lyžiarske vybavenie) a nie predmety, ktoré budete potrebovať každý deň, pretože posteľ musí byť nevybraná a pružina škatule sa musí vždy posunúť.

Neviditeľné skladovanie pod posteľou je ideálne!

Usporiadajte skladovanie pod štandardným lôžkom

Nechcete vymeniť svoju posteľ alebo vám konfigurácia miestnosti neumožňuje zvoliť si posteľ s integrovaným úložným priestorom? Žiadny problém, existuje veľa ďalších jednoduchých a lacných spôsobov optimalizácie priestoru pod posteľou, so základnými alebo dokonca recyklovateľnými nádobami! Ak chcete nájsť najvhodnejšie riešenie, stačí posúdiť priestor, ktorý máte okolo postele, aby ste „vzali“ to, čo je uložené nižšie. Ak je posteľ položená oproti stene, budete pracovať iba na jednej strane, pokiaľ to, čo používate, nebudete ukladať menej často. Ak má posteľ centrálnu polohu v spálni, obidve strany sú prístupné a dajú sa použiť. Ak je posteľ príliš nízka na použitie spodnej strany, neváhajte ju zdvíhať pomocou stupačiek! Existujú všetky typy, ktoré zodpovedajú štýlu vašej spálne. Nohy vysoké 16 až 20 cm ponechávajú pod posteľou dostatočný priestor na vloženie väčšiny štandardných nádob. Premýšľajte o tom, či chcete použiť prepravky alebo koše, ktoré už máte v držbe, alebo pri výbere nových!

Uprataná izba je dobrá pre morálku!

Rôzne praktické kontajnery na kĺzanie pod posteľ

*Plastové boxy : Vo všeobecnosti priehľadné, plastové úložné boxy sú perfektné pod posteľou. Vyberte ich na kolieskach pre ľahšiu manipuláciu as vekom na ochranu ich obsahu pred prachom. Neváhajte ich označiť, aby ste na prvý pohľad vedeli, čo obsahujú. V detskej izbe nahradia hračku alebo škatuľu na chlpy; do rodičovskej izby si môžete dať bielizeň, mimosezónne oblečenie alebo aj látkové kupóny. *košíky : Pre krajinu alebo romantickú atmosféru budú prútené alebo ratanové koše perfektné. Prírodné alebo maľované, môžu zostať viditeľné, ak harmonizujú so zvyškom dekoru. Je nevyhnutné, iba ak nemajú kryty, nepreplňujte ich, aby sa zabránilo ich pretečeniu a vzbudili dojem neporiadku. *Kartónové škatule : Môžu sa použiť aj silné kartónové úložné boxy. Sú ideálne na topánky, materiály pre domácich majstrov alebo doplnky. Ak chcete vzbudiť poriadok, uvažujte iba o použití krabíc rovnakej veľkosti. V detskej izbe alebo v izbe pre dospievajúcich si dokonca môžete dopriať fantáziu so vzorovanými alebo farebnými škatuľami, ktoré do dekorácie prinesú veselú notu. *prepravky : Prepravky sú vždy užitočné, či už nové alebo zachránené v dreve alebo plaste! Vyberte si nie príliš vysoko a ukladajte všetko, čo upcháva miestnosť a používa sa iba zriedka: materiály pre domácich majstrov, sezónne topánky, športové doplnky, hry v prírode ... Nezabudnite ich nepreplniť. bez problémov ich vyberte zo svojho krytu a vyhnite sa skladovaniu krehkého plátna alebo vecí, ktoré sa obávajú prachu alebo vlhkosti, pretože nie sú uzatvárateľné alebo nepremokavé. *Regenerované drevené debny : Viete, kde nájdete krásne skrinky na masívne drevo, skrinky na víno alebo skrinky na vinobranie? Neváhajte a transformujte ich do úložných zásuviek pod posteľou! Masívne a dekoratívne si ľahko nájdu svoje miesto v spálni. Ak nie sú príliš vysoké, môžete ich pripevniť na malé kolieska, aby sa uľahčil ich pohyb. Sú ideálne na ukladanie kníh, papierov, šijacích materiálov alebo stolových hier! Môžete ich dokonca personalizovať tak, že ich namaľujete alebo prikryjete papierom alebo maskovacou páskou. *sáčky : Nikdy by ste sa nedokázali odlúčiť od dedkových kožených kufrov, určite veľmi pekných, ale ťažkých a dlhodobo nahradených praktickým kabínkovým kufrom na kolieskach? Je čas dostať ich z podkrovia! Určené, uvítajú vaše oblečenie a vaše bielizeň a chytro skĺznu pod posteľ. Ak nemáte rodinnú batožinu, vždy môžete hľadať krásne vintage kufre alebo nájsť kovové jedálne na blší trh. *Mäkké vákuové vaky : Ak je váš problém, nie je toľko toho, aby som zabalil veľa drobností, aby ste mohli ukladať objemné veci, deky, plášte, lyžiarske odevy atď. môže byť rozumnejšie investovať do skladovacích obalov. Akonáhle sa vaše objemné textílie zhutnia a umiestnia do vákua, môžete ich ľahko zasunúť pod posteľ, aby ste imponovali úsporu miesta. Bez tohto objemu budú vaše skrinky určené iba na sezónne prádlo a oblečenie.

Staré kufre sú originálnou alternatívou na uloženie pod posteľ

Skryté úložisko pre dokonalý dekor

Môžete si vybrať, či necháte svoje veci na dohľad pod posteľou v zásuvkách, škatuliach, obaloch alebo kufroch, najmä ak tieto kontajnery zodpovedajú vášmu interiéru. Ale ak ste fanúšikom ostrejšieho a minimálneho interiéru, pravdepodobne budete radšej, aby tento úložný priestor zostal skrytý. Prečo sa rozhodnúť pre posteľnú bielizeň padajúcu na podlahu? Strany výhodne zakrývajú spodnú stranu pružiny boxu. Z tých istých dôvodov môžete nainštalovať krabicovú tlač, aby zodpovedala vašim listom alebo posteľnej pokrývke. Existujú rôzne typy: rozcuchané pre rafinovaný, diskrétny a minimálny efekt budoáru, s uzlami atď. Skombinujte ho so štýlom vašej spálne, kamuflážte to, čo chcete skryť!

Krabičková pružina nad úložným priestorom a voila!


Video: ALFA Pizza - Multicooking System - ukážka (August 2022).