Užitočný

Odvážte sa vo vchode do tmavých farieb

Odvážte sa vo vchode do tmavých farieb

Klišé zomierajú tvrdo. Výsledok: vo dekorácii trpia tmavé farby a je to hanba. Smutné, únavné, represívne. Vo vchode sa tmavé farby zvyčajne neodporúčajú ... nesprávne. Divadelné, dávajú vstup veľa charakteru. Demonštrácia.

Pre vstup je farebná schéma tmavých farieb

Medzi tmavé farby ocenený veľkými dekoratérmi pre vstup, je tu top 5: - žiarivé čierne - ultra elegantné tmavo modré - veľmi elegantné tmavo šedé - teplé hnedé - všimnite si tiež, že tmavo zelené alebo khaki sú na vzostupe ! V kombinácii so zelenými rastlinami a svetlým dreveným nábytkom sú tieto tmavé odtiene naopak smutné, naopak. Tieto nuansy zahrejú vchod, pričom mu dodávajú intimitu a charakter, dokonca aj atmosféru malej umeleckej galérie. Maľovanie jeho vstupu tmavou farbou teda umožňuje vytvárať, vyrezávať a štruktúrovať objem. Hráme sa tiež s eleganciou tieňa a sofistikovanosťou svetla. Výsledok: odvážny záznam! Tu, tu ... White nikdy nemal toľko konkurencie.

Meď hnedá pre honosný vstup alebo tmavo modrá pre vstup pre kokón?

Ako si zvoliť farbu svojho záznamu?

Predtým, než čokoľvek iné, nezabudnite zvoliť svoju tmavú farbu za denného svetla. Aby sa predišlo nepríjemným prekvapeniam, dôrazne sa odporúča testovať farbu priamo na stene v chodbe pomocou komerčne dostupných vzoriek farieb. Cieľ? Pozrite sa, ako farba reaguje so svetlom na vašej chodbe. Počkajte, kým nezaschne, pretože vysušením farby môže stmavnúť alebo stmavnúť ... A preto zmeniť situáciu. Je dobré vedieť: čím matnejšia farba, tým je výsledok elegantnejší, ale dajte si pozor, je to špinavé. Nie je to teda zrejme dobrý nápad pri vstupe, miestnosť podľa definície veľmi zaneprázdnená!

Vstupné sivé alebo khaki, dôležité je testovať farbu za denného svetla!

Ako maľovať vstup tmavou farbou?

Mali by ste maľovať celý vchod rovnakou tmavou farbou? To je veľká otázka. Áno, ak farba dobre reaguje na prirodzené svetlo vášho vchodu. Dajte si pozor na príliš silné kontrasty so susednými bielymi stenami. Ak si myslíte, že zaujatosť je príliš riskantná, maľovanie jednej steny tmavou farbou a iné béžovej alebo krémovej (namiesto bielej) funguje rovnako dobre. Ďalšia možnosť: maľovať stenu do polovice tmavým odtieňom. Ideálne pre veľké vchody, ale veľmi malé pre veľmi malé. Pri dlhých chodbách môžete maľovať strop tmavou farbou alebo dlhšími stenami, aby ste oklamali skutočné rozmery miestnosti.

Pri tmavých obrazoch je zaujímavé hrať na kontrastoch.