Tipy

Alternatívy k parketám v obývacej izbe

Alternatívy k parketám v obývacej izbe

Parkety sú v obývacej izbe vždy nadčasové, ušľachtilé a teplé. Nech sa priaznivci ni-ni (ani masívne parkety, ani laminátové parkety) neuspokojia: existujú alternatívy k parketám, aby miestnosť mohla žiť štýlovo. Prehľad najkrajších podlahových krytín v dome na zmenu parkiet.

1 / Laminátová podlaha v obývacej izbe: majster ilúzie

Keď sa ho pýtajú „ktoré poschodie obývacej izby?“, Laminátová podlaha, majster ilúzie, sa často dostáva do diskusie. A áno, skončil čas, keď laminát nemal dobrý lis! Laminátové podlahy dokonale napodobňujú omietku z dreva, kameňa, cementu alebo betónu výber alternatívy k parketám , A nič pokaziť, je solídny, ľahko sa inštaluje a je ekonomický ...

Laminátové podlahy sú lacnejšie ako parkety a vyzerajú, že sa mýlia!

2 / Cementové dlaždice: rozhodne očarujúce v obývacej izbe

Azulejo, elegantné, retro, grafické alebo moderné cementové dlaždice sú vo svojom živle na podlahe obývacej izby. Rôzne vzory a pekná patina z nej robia čaro a fantáziu obývacej izby. Výhodou, v neposlednom rade, cementových dlaždíc je podlahová krytina, ktorá sa s parketovým drevom veľmi dobre hodí. Správny nápad? Vytvorte efekt „separátor miestnosti“. V obývacej izbe je laminátová podlaha, v jedálni (alebo v otvorenej kuchyni) cementové dlaždice ... alebo naopak.

Očarujúce, cementové dlaždice sú dekoratívne esá!

3 / Rastlinné vlákno v obývacej izbe: prírodná alternatíva k parketám

Do obývačky sa teraz pozýva rastlinná vláknina, vyhradená pre chodbu a spálňu. Tieto vlákna odinakiaľ sa presadzujú svojím tkaným vzhľadom, textúrnymi účinkami a svojimi prirodzenými a upokojujúcimi odtieňmi. Prírodná alternatíva k parketám, rastlinné vlákno, ktoré sa najviac hodí do obývacej izby, má sladký názov morských rias ... Výhoda av neposlednom rade: jeho názov je taký jemný ako jeho cena.

Morská riasa odolná voči škvrnám dodá vašej obývačke prírodného ducha.