+
Užitočný

5 tipov na servírovanie polievky ako na Pintereste

5 tipov na servírovanie polievky ako na Pintereste

Každú zimu potvrdzuje tento trend ešte viac: polievka nikdy nebola taká trendová. Ak však nové recepty nútia nás vložiť do kachlí na varenie krásnej organickej zeleniny, je nepochybné vyniesť polievku! Odteraz je polievková doba tiež 100% dekoratívna!

Polievkovú polievku nahradíme šalátovou misou

Mamieho polievka môže byť príliš ťažkopádna a môže zostať v skrinke, pretože vaše polievky sú také dobré, že sa pohltia skôr, ako majú čas vychladnúť. Krásna jednoduchá misa urobí trik. Vybrali sme si čo najstřízlivejšie upozorniť na polievku, ktorú je potrebné vidieť a obdivovať ešte pred ochutnaním! V opačnom prípade sa polievka podáva priamo v krásnom liatinovom hrnci alebo vo veľmi horúcej panvici!

Už žiadne umývanie!

Polievkové taniere nahradíme šálkami

Aby sme prelomili tradičné kódy, zabúdame tiež na veľké tanieriky a večernú polievku podávame v poháre, hrnčeky alebo malé misky. Polievku si teda môžete vychutnať ako horúci nápoj zohriatím rúk a zároveň využívať výhody tohto prospešného nápoja. A keď sa zmení reč tela, zmení sa aj chuť…

Chceli by ste šálku polievky?

Vytiahneme jeho smaltované poháre

Na druhú stranu, ak vám vaša veľká teta odkázala kolekciu smaltovaných šálok, je na čase, aby ste ich vybrali, aby slúžili lahodnej orechovej polievke, pastinkovej polievke alebo sladkej zemiakovej polievke. A nezabudnite ich vyfotiť, budete závisťou sociálnych médií!

Veľmi pekná polievka nájdená na blogu Émilie Murmure

Polievku podávame v pohári

Poháre sú symbolom zdravého stravovania a domácich receptov a sú pozvané aj na stôl, aby podávali polievku. Malé individuálne poháre alebo veľké poháre ako nádoba na polievku, hlavná vec je, že polievka je chutná ... a krásna na videnie!

Krásny ultra dekoratívny nápad!

Hráme efekty transparentnosti

Okrem toho, keďže potešenie z polievky v zime pochádza aj z jej nádhernej oranžovej, žltej, zelenej alebo repy červenej farby, na priehľadnú polievku sa dajú použiť všetky priehľadné nádoby. Čo keby sme polievku predstavili v pohári? Verrine?

Yum!

Pridajte fotogénne prísady

V kuchyni, rovnako ako vo výzdobe, sa všetko hrá v detailoch. Takže pred podávaním pridajte do misiek niekoľko prísad, ktoré sú také krásne, ako sú dobré: petržlenový list, niektoré vyprážané semená squashu, drvené lieskové orechy, naklíčené semená, čerstvé semená granátového jablka, mrholenie, cibuľa karamelizované, štipka kurkumy, tofu, kocka rozpadnutej fety ... Polievka musí byť krásna, aby sa na ňu dalo pozerať!

Krásne a dobré!

Pripravujeme domáce krutóny

A aby sme potešili Granny a malých gurmánov, myslíme aj na prípravu domácich krutónov. Len nakrájajte bagetu na kocky, potrite ich zmesou olivového oleja, cesnaku a aromatických bylín a nechajte ich desať minút variť na plechu. Takže táto polievka?

S domácimi krutónmi môžu polievku pripraviť aj deti!