Informácie

Ako zvoliť farbu vašich predných dverí

Ako zvoliť farbu vašich predných dverí


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

„Nikdy nemáš druhú šancu urobiť dobrý prvý dojem.“ Každá osoba vyzvaná, aby k nám prišla, musí najprv prejsť prednými dverami a tie môžu skutočne povedať veľa o svojich majiteľoch. Preto je dôležité starať sa o svoje vchodové dvere, nezanedbávať ich a samozrejme si ich vyberať bez zhonu. Jeho farba je tiež nevyhnutná a symbolizuje východiskový bod celej vašej dekorácie: lepšie o tom premýšľať! Aké prvky je potrebné zohľadniť? Ako môže zafarbiť naše predné dvere naše pocity? Hovoríme vám všetko.

Farba predných dverí: obmedzenia

Pred vybratím kvetináčov a roliek je potrebné vykonať určité opatrenia. Prvý z nich je skontrolujte, či zvolená farba je akceptovaná vašou radnicou , Niektoré mestá zavádzajú pravidlá týkajúce sa vonkajšej fasády domov. Preto je vhodné sa vopred informovať na radnici. Ak váš dom patrí do klasifikovanej oblasti, obmedzenia týkajúce sa farieb a materiálov budú ešte rozsiahlejšie a potom bude potrebné získať informácie od Architectes Bâtiments de France. Nedodržanie týchto pravidiel môže viesť k nútenému a nákladnému návratu, je lepšie robiť svoju prácu vedome. Ďalšie dôležité preventívne opatrenie:pokiaľ možno rešpektujte rovnakú farbu medzi vonkajšími žalúziami a vstupnými dverami , Pred akoukoľvek ozdobnou chybou sa vyhýba otázka harmónie. Vyberáme si preto rovnakú farbu, ale pre žalúzie môžeme použiť svetlejší odtieň, aby sa oko sústredilo najskôr na dvere. Toto preventívne opatrenie alebo skôr odporúčanie nie je kategorické. Výber inej farby medzi žalúziami a dverami je celkom možný, ale dosiahnutie harmónie bude zložitejšie. Namiesto toho je vyhradená pre špecialistov na farby!

Olivová farba dverí jemne reaguje na tehlovú stenu.

Aké pocity sa skrývajú za vašimi prednými dverami?

Vyberte žlté vstupné dvere. Žlté predné dvere sú radostnou pozvánkou. Žltá symbolizujúca energiu, veselosť a teplo okamžite varuje, že za dverami sa skrýva živá rodina. Najlepšie asociácie? Žlté dvere s čiernym, šedým alebo modrým vonkajším povrchom. Vyberte si červené predné dvere. Teplá a živá farba, červená tiež symbolizuje lásku. Zobrazenie červených dverí ukazuje, že sa nebojíte odhaliť svoje pocity. Najlepšie asociácie? Červené dvere s vonkajšou šedou, modrou alebo zelenou farbou. Vyberte si zelené predné dvere. Táto upokojujúca farba sa dobre hodí pre vchodové dvere, ktoré môžu dokonca hrať kamufláž, ak im predchádza záhrada. Zelené predné dvere okamžite oznamujú, že cez váš dom prechádzajú dobré vibrácie a láskavosť. Najlepšie asociácie? Zelené dvere so sivou, žltou alebo modrou vonkajšou stranou. Vyberte si modré predné dvere. Čerstvý vzduch fúka do vášho domu s modrými lakovanými prednými dverami. Osviežujúce a prekvapujúce modré dvere sú pozvaním na cestovanie a dobrodružstvo. Najlepšie asociácie? Modré dvere s vonkajšou modrou, hnedou alebo sivou farbou. Vyberte si čierne predné dvere. Nie nevyhnutne pochmúrne, čierne predné dvere kladú viac na klasiku, na spoločnú a akceptovanú chuť. Aj keď nehrozí žiadne riziko, čierne predné dvere sú zárukou elegancie. Najlepšie kombinácie sú čierne dvere s bielym, šedým alebo modrým vonkajším povrchom. Vyberte si fialové predné dvere. S fialovými prednými dverami okamžite oznamujete, že máte radi originalitu. Nemôžete sa nudiť a tieto fialové predné dvere možno vnímať aj ako výstražný signál pre vašich hostí. Najlepšie asociácie? Fialové dvere so zeleným, hnedým alebo čiernym vonkajším povrchom.

Modré dvere oznamujú víchricu života v tomto dome

Pred lakovaním predných dverí

Ak ste si vybrali konkrétnu farbu, musíte venovať pozornosť niekoľkým detailom. Dajte si pozor na meniace sa svetlo po celý deň: farba sa môže javiť ako ideálna v tieni, ale príliš agresívna, keď na ňu prichádza slnko. Najskôr skontrolujte expozíciu vašich predných dverí: sú nepretržite tienené? Aký druh svetla ráno prináša slnko? atď. Ak chcete mať istotu, môžete použiť vzorku farby, ktorú odošlete v rôznych denných dobách (alebo v závislosti od počasia). Nakoniec stojí za to bývať na internete druh farby používa sa v prípade obnovy. Je zrejmé, že si vyberte farbu, ktorá je vhodná na vonkajšie použitie. Povrchová úprava je tiež nevyhnutná. Vo všeobecnosti sa odporúča zvoliť matný alebo saténový povrch, pretože malé nedokonalosti (existujúce, pretože dvere sú vystavené vonkajšej agresii) sú potom menej viditeľné.Komentáre:

 1. Vosida

  Muži sa svojou povahou viac zaujímajú o otázku, čo robiť? A ženy - kto je vinný?

 2. Tobei

  Many thanks to you for support. Mal by som.

 3. Darrius

  Odporúčam vám navštíviť stránku s veľkým množstvom informácií o téme, ktorá vás zaujíma.

 4. Ailill

  it is obvious, you were not mistaken

 5. Bryggere

  I find that you are not right. Som si istý. We will discuss it. Write in PM.

 6. Thatcher

  Now everything is clear, thank you for your help in this matter.Napíšte správu