Ostatné

Vaša práca od A po Z s Lazures

Vaša práca od A po Z s Lazures


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nemáte rozpočet na to, aby ste prešli interiérovým dekoratérom, ale chcete mať úžitok zo zvukovej rady a jediného kontaktu pre celú svoju prácu? Príďte do Lazures, ktoré má v krásnych mestských častiach showroom a stolársku dielňu na realizáciu vašich projektov.

Lazures: maliarske a natieračské práce vo všetkých živnostenských spoločnostiach

Nespočívajte na vavrínoch. To by mohlo byť motto vášnivého podnikateľa Arnauda Tuffiera, ktorý založil svoju spoločnosť v roku 1994. Spoločnosť Lazures, ktorá pôvodne ponúkala maliarske a renovačné práce, sa v roku 2004 stala spoločnosťou so všetkými obchodmi k lepšiemu uspokojiť potreby svojich zákazníkov. „Postaráme sa o všetko, od úvodzoviek až po kontrolu na mieste. Naša vzorkovňa v 7. obvode umožňuje jednotlivcom prísť a pozrieť si rozsah našich návrhov na mieste a vybrať si ich materiály,“ vysvetľuje Arnaud Tuffier. V roku 2009 podnikateľ kúpil malú stolársku dielňu rue de la Croix-Nivert. Turn, ktorý umožňuje Lazuresovi pridať nový luk na prove.

Showroom a stolárska dielňa v centre Paríža

Posledný krok? Otvorenie koncom roka 2017, stále v rue de la Croix-Nivert, vynikajúcej stolárskej dielne, ktorá nahradí staré priestory, ktoré boli príliš malé. Tento neobvyklý priestor s rozlohou takmer 300 m2 v centre Paríža ponúka nové možnosti, ako aj úžasný výstavný priestor prístupný verejnosti. Projekty a túžby sa hádajú. „Naše know-how a kreativita sa dajú plne vyjadriť v tomto novom workshope, susednom a doplnkovom priestore nášho showroomu na rue Chevert,“ hovorí Arnaud Tuffier. Vedľa klasických zariadení určených na rezanie a spracovanie dreva je k dispozícii aj maľovacia kabína na maľovanie alebo lakovanie nábytku, dverí a drevených panelov. Podnikateľ tiež inštaloval dielňu v tesárstve, aby ponúkol svojim zákazníkom výrobu moderného nábytku na mieru. Ďalšou výhodou miesta: možnosť zveriť starý nábytok Stéphanie, talentovanej maliarke, ktorá sa postará o korčuľovanie a ponúkne im ďalšiu dušu.

kontakt: Lazures Showroom 30 rue de Chevert, 75007 Paris Telefón: 01 44 18 90 90 Lazures Menuiserie 20 rue de la Croix-Nivert, 75015 Paris Telefón: 01 40 60 74 50 //www.lazures.com/Komentáre:

 1. Faem

  In this you and I are falling apart.

 2. Kei

  Bez plytvania slovami.

 3. Pwyll

  Sorry, but could you please give a little more information.

 4. Brodrik

  Kompetentný pohľad, je to zábavné...

 5. Hall

  the Incomparable subject, pleases me very much :)Napíšte správu