Informácie

Gandolfo šofér: vhodné riešenie pre zahrievanie vášho interiéru

Gandolfo šofér: vhodné riešenie pre zahrievanie vášho interiéru

Nachádza sa v Trojici pri Nice. Šofér Gandolfo je špecialista na vykurovacie zariadenia v oblasti obnoviteľných zdrojov energie.

Ako efektívne vykurovať pri nižších nákladoch pri rešpektovaní životného prostredia?

Od roku 2007 ponúka kúrenársky inžinier Gandolfo na predaj a inštaláciu vykurovacie zariadenia, ako sú kachle, kachle, kotly alebo dokonca krby a vložky. Tento špecialista na vykurovacie zariadenia sa rýchlo obrátil na obnoviteľné zdroje energie, ktoré sú ideálnym riešením z hľadiska hospodárnosti a ekologickej stopy. Pretože ak chcete vykurovať pri nižších nákladoch, niekedy musíte vedieť, ako investovať z dlhodobého hľadiska a uprednostňovať obnoviteľné energie pred znečisťujúcimi energiami, ako je palivo. Tieto nové energie sa skutočne stali nevyhnutnými. Spotreba je teda úspornejšia a tichšie svedomie.

Konzultácie s odborníkmi v popredajných službách

V spoločnosti Gandolfo sa kladie dôraz na poradenstvo, aby kupujúci považovali rozloženie, ktoré najviac vyhovuje jeho inštalácii. Kachle na pelety, termodynamické ohrievače vody, kotly, tepelné čerpadlá, nízko kondenzačné kotly ... Aj keď nie je ľahké prechádzať všetkými týmito možnosťami, tímy Gandolfo poznajú svoje podnikanie. Od poradenstva po inštaláciu, vrátane ponúk, predaja, uvedenia do prevádzky a popredajného servisu, nie je pochýb o tom, že sila dodávateľa tepla je tiež jeho pravidelnosť a čestnosť pri údržbe dodávaného zariadenia. , Ďalšou významnou výhodou je možnosť využívať platobné možnosti vďaka daňovej pomoci vydanej štátom, napríklad daňový úver alebo 5,5% DPH. S cieľom stretnúť sa s tímom alebo získať informácie, vystavuje Gandolfo vo svojom showroomu Trinidad viac ako 100 produktov a je tiež v marci na veľtrhu v Nice.

kontakt: 6, slepá ulička Chapus 06340 La Trinité - FRANCÚZSKO [email protected] Telefón: 33 04 93 82 46 93 //www.gandolfochauffage.fr/