Ostatné

Vlna, gang a plumen: návrat makramé

Vlna, gang a plumen: návrat makramé

Spolupráca Plumen a Wool a Gangu znamená návrat makramé do našich interiérov. Značka štýlových žiaroviek a svetiel je spojená s webovou stránkou, ktorá predáva pletené a háčkovacie súpravy. Z tejto únie sa rodia tri modely závesných svetiel. Závesné nad jedálenským stolom, na strope vašej spálne alebo dokonca na vašej chodbe oživia s panvalou zabudnutú módu zo 70. rokov.

Výber farieb

Každý z troch tienidiel tejto spolupráce bol navrhnutý tak, aby sa dal pripevniť na žiarovku „Baby 001“ od firmy Plumen a je vyrobený ručne, bez ihly alebo háčika, s guľôčkami dresov od Wool a Gang. Súprava prístupná pre začiatočníkov, ktorá vám umožní vyrobiť podľa vášho výberu model so zavesením a farbou vlny, ktorú uprednostňujete.

Model „Lights out“, 94 €

Tri rôzne modely, jeden bohémsky štýl

Ak chcete do svojho interiéru pridať domáci a český nádych, stačí si vybrať medzi tromi modelmi ponúkanými spoluprácou medzi Plumenom a vlnou a Gangom. Pre atmosféru stanu Berber sa rozhodnite pre „Shine A“ a jeho dlhú pompom. Pre viac klasický a elegantný efekt zvoľte „Lúč svetla“. A konečne, ak chcete romantickú a utlmenú atmosféru, nemôžete pokaziť s „Lights Out“.

Model „Lúč svetla“, 94 EUR

Ekologická súprava

Vlnené a vlnené dresy z vlny Gang sú vytvorené zo zvyškov tkanín získaných z továrne. Žiarovka Baby 001 od Plumen je v kategórii „A“ na spotrebu energie. Táto spolupráca medzi oboma značkami je okrem toho, že oživuje makramé a dáva vám príležitosť nechať hovoriť vaše želania pre manuálnu prácu, ekologická.

Model „Shine A“, 94 EUR Zdroje: Plumen a Wool a Gang