Ostatné

Tipy na triedenie v mojej kuchyni

Tipy na triedenie v mojej kuchyni

Miesto pre všetko a všetko na svojom mieste je toto porekadlo zvlášť vhodné pre našu kuchyňu. V tejto miestnosti musíte vedieť, ako triediť! Aby nedošlo k pokazeniu, aby ste si našli cestu okolo, nekúpili sa v trojitom vyhotovení a predovšetkým dobre varili a pochutnávali si na jedlách. Dáme vám naše 4 najlepšie tipy na triedenie vo vašej kuchyni!

Detox vo vašej kuchyni!

V kuchyni nájdeme všetko, ale hlavne veľa jedla. Je zrejmé, že všetko je dobre umiestnené v skrinkách alebo v chladničke, ale nie je neobvyklé, že keď sa vrátite z nakupovania domov, stretnete sa tvárou v tvár výrobku, ktorý ste už mali ... ale na ktorý ste zabudli! Plechovky, omáčky alebo koláče, keď sú skrinky a chladnička plné, je ťažké sa orientovať. Ale čo je ešte nepríjemnejšie, je dostať ruky na zabudnuté jedlo a uvedomiť si, že už vypršala platnosť. Uvedomujete si, že ste nazhromaždili a predovšetkým zabudli na prázdny balíček sušienok naplnených drobkami, pohár otvoreného džemu, ktorý zaschol, a koláče, ktoré sa stali mäkkými. Preto pravidelne odporúčame vo vašej kuchyni detoxikáciu vysávaním! Vyprázdnite skrinky, vyberte z chladničky všetko, roztriedte a vyhoďte, aby ste sa sami neotrávili!

Triedenie sa učí vyhodiť

Vykonať veľké rozbaľovaní

Čo sa týka množstva medzi všetkými jedlami v kuchyni? Je pravda, že medzi škatuľami otvorených cestovín, celými obalmi dobre ukrytými na dne skriniek a poloprázdnymi vreckami z ryže sa často stáva, že nám dôjdu ingrediencie. Balenie môže byť zavádzajúce a na prvý pohľad je ťažké poznať presné množstvo jedla, ktoré nám zostalo. Prečo nevymieňať všetky papierové obaly za sklenené alebo plastové nádoby? Je to najlepší spôsob, ako zistiť na prvý pohľad, koľko máte jedla. Okrem toho je veľmi estetický, stačí len označiť svoje poháre, aby ste to videli jasnejšie. Je to tiež významný ekonomický argument, pretože vás môže povzbudiť, aby ste nakupovali výrobky hromadne a bezpečnejší spôsob skladovania potravín, než v už otvorených obaloch.

Sklenené poháre, aby ste videli jasnejšie

Dávajte prednosť zásuvkám pred skrinkami

Skrinky sú veľmi praktické a naši najhorší nepriatelia! Na skladovanie potravín, výrobkov pre domácnosť, jedál sú dokonale vhodné ... na vytlačenie. Veka panvy ukladáme na seba tak, aby padali zakaždým, keď otvoríme dvere. Zhromažďujeme balíčky ryže a cestovín a nikdy nevieš, čo je dole. Okrem toho nie sme dosť vysoko, ani nemáme ruky dostatočne dlhé, aby sme sa dostali na najvyššie poschodie a objavili, čo sa nám tam podarilo skryť. Vaša najlepšia zbraň proti tomuto zlozvyku je vybrať si radšej zásuvky, ako skrinky. Umožňujú vám rýchlo zistiť, čo je na spodku kusu nábytku, a ľahší prístup k nemu. Ditto pre výrobky pre domácnosť pod kuchynským drezom, veľmi jednoduchý tip je umiestniť gramofón na spodok skrinky, týmto spôsobom budete veľmi ľahko vidieť všetky svoje výrobky!

Zásuvky vidieť všetko

Vyriešenie vo vašej kuchyni, aby bolo lepšie doma

Triedenie je najlepší spôsob, ako mať voľnejšiu myseľ. V kuchyni je to nevyhnutnosť. Či už ide o hygienu, z praktického alebo ekonomického hľadiska, všetky dôvody sú dobré pre triedenie v tejto miestnosti domu. Pravidelné používanie týchto 3 jednoduchých tipov je zárukou príjemnejšieho každodenného života. Šetríte čas tým, že presne poznáte jedlo, ktoré vlastníte, šetríte peniaze zakúpením správneho množstva a znížite plytvanie potravinami! Záleží len na vás!

Uprataná kuchyňa pre pokojného ducha