Informácie

Zimné inšpirácie do zelenej obývačky

Zimné inšpirácie do zelenej obývačky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Obývacia izba je jednou z miestností v dome, kde trávime najviac času. Preto je potrebné urobiť z neho útulné miesto, na ktorom sa človek cíti dobre. A medzi upokojujúcimi farbami existuje zelená, Je to veľmi trendová farba a symptóm skutočnej túžby vrátiť sa k prírode.

Zelená ponúka celý rad odtieňov a možností, vďaka ktorým si môžete túto farbu osvojiť podľa svojich predstáv. Plstená atmosféra v štýle art deco? Prírodná inšpirácia s akumuláciou rastlín a odtlačkov „džungle“? Jedľa zelená alebo šalvia zelená? Je to len na vás!

Zmeňte svoju obývačku na mestskú džungľuToto je možno najjednoduchšie riešenie trend zelenej obývačky, Či už máte zelený palec alebo nie, rastliny okamžite oživia obývaciu izbu. Tento efekt sa ešte viac zvýrazní, keď začnete mať mestskú džungľu zhromažďovaním rôznych rastlín v rovnakej miestnosti alebo na rovnakej polici.

Ak nemáte vôbec zelený palec, vyberte si rastliny, ktoré sa dajú ľahko ošetrovať, ako sú sukulenty (známe tiež ako sukulenty) alebo dokonca kaktusy. Vyžadujú malú dennú starostlivosť a málo zalievania.

Naopak, ak máte radi rastliny a vďaka nim vyzeráte dobre, môžete sa pobaviť! Pilea, monstera, ficus ... Zozbierajte rastliny vo vašej obývacej izbe, do kvetináčov ako do thajských prírodných vlákien. Táto každodenná zeleň vám prinesie veľa morálneho dobra uprostred zimy.

Prijmite zelený zamatVznešený a teplý materiál par excellence, zamat je ozdobený zelenou farbou získať nábytok a ozdobné prvky, ktoré elegantne dotvoria vašu obývaciu izbu. Hromada posádky je veľmi prepracovaná. Ak sa zamatová pohovka javí ako príliš krehká alebo si vyžaduje príliš veľkú údržbu, môžete sa rozhodnúť pre ďalšie zelené zamatové predmety, ako sú napríklad art deco obaly alebo vankúše.

V spojení s minerálnymi tónmi, ako je béžová alebo hnedá, je ideálna na vytvorenie veľmi prirodzenej atmosféry v obývacej izbe. Na pohovku položte prikrývku vo veľkej bielej alebo krémovej farbe. Nadýchaný koberec na chodidlách, hnedý nábytok, svietidlá vyrobené z rastlinných vlákien a voily.

Pre viac art deco atmosféry, bližšie k budoáru, spájame ju s kačacou modrou alebo práškovou ružou. Celkom osvetľujú zlaté mosadzné prvky.

Dajte zelenú na stenyNebojíte sa maľovať steny? Tak choďte do toho a osvojte si zelenú stenu vašej obývačky

Môžete maľovať jednu časť steny - napríklad časť za pohovkou alebo televíznu skrinku - zelená. Maľovaním na stenu touto farbou tiež použite farbu na označenie priestoru v obývacej izbe, napríklad kancelárskeho priestoru.

Ak chcete interiér v štýle budoáru, použite mierne tmavá smaragdovo zelená prekreslenie stien vašej obývačky. Zahrajte si art deco kartu na výzdobu miestnosti, s krásnou zamatovou pohovkou, retro nábytkom z tmavého dreva a dekoratívnymi prvkami z pozlátenej mosadze.

Pre jemnejšiu dekoráciu bude ľahšia a jasnejšia zelená dokonale fungovať so škandinávskou dekoráciou. Nábytok z ľahkého dreva, pohovka v minerálnych farbách, zelené rastliny a svetlo z prírodných vlákien premenia vašu obývačku na kokosovú izbu.

Ak vás obraz nepokúsi, neváhajte a prelomte tapeta pre džungľu, s veľkými palmovými listami, ktoré sa inštalujú iba na jednu stenu v miestnosti.Komentáre:

 1. Devan

  Potvrdzujem. It was with me too. Let's discuss this issue.

 2. Kenelm

  správa neporovnateľná)

 3. Moraunt

  Sorry, I can't help you. But I am sure that you will find the right solution. Do not despair.

 4. Howi

  This version has agedNapíšte správu