Tipy

5 nápadov, ako sa odvážiť na dúhovku

5 nápadov, ako sa odvážiť na dúhovku

Aj keď sa verilo, že je exkluzívne pre módu, v našich interiéroch sa zmocňuje dúhovka. Priamo z karikatúry alebo futuristického vesmíru vytvára skutočné hry svetla a oslobodzuje sa od dekoratívnych kódov. Pod vplyvom holografického trendu sa tak nábytok a ozdobné doplnky zdobia dúhovými farbami. Ale pre menej odvážne sa dá dúhové dekorácie hrať aj s jemnými perleťovými odrazmi alebo olejovým efektom. Objavte 5 nápadov, ako sa odvážiť s dúhovým trendom!

1. Na zrkadle:© Urban Outfitters Nemôžeme nájsť lepší dekoratívny predmet ako zrkadlo na vytvorenie svetelných efektov v interiéri. Najmä pokiaľ ide o dúhový model! Rovnako ako táto inšpirácia, aj dúhové zrkadlo zachytáva svetlo a prepisuje ho jemnosťou a poéziou. Jeho dúhové farby priťahujú všetky oči a robia z nich stred pozornosti. Dobrý nápad na výzdobu? Ako čelo postele použite dúhové zrkadlo. Čo dodáva miestnosti hĺbku a dodáva dekorácii čarovný dotyk!

2. Na nábytok:© orijeen Ak máte radi dúhovú výzdobu, zamilujete si kolekciu nábytku Color Flow od spoločnosti Orijeen. Tu má nábytok v kolekcii lentikulárne povrchy. Inými slovami, menia farbu podľa vašej situácie a vašich pohybov. Revolučný detail, ktorý dáva úplne nový rozmer vzťahu medzi nábytkom a jeho používateľom. Každopádne máme radi zaoblené tvary a nádych retro, tieto kúsky nábytku s atypickým vzhľadom.

3. Na svietidle:© Anthropologie Aj keď dúhový trend osobitne zvýrazňuje farby dúhy, vie tiež, ako ju hrať diskrétne a jemne. To je prípad tohto zavesenia, ktoré je zdobené iba dúhovými odrazmi. Farebná úroveň, efekt dúhy je nahradený práškovými a zlatými odtieňmi. Tvary sú očarujúce a ženské. Pokiaľ ide o štýl, toto svetlo nie je futuristickým objektom! Naopak, predstavujeme si to skôr v interiéri vintage alebo art deco. V skutočnosti by sme takmer zabudli na jeho dúhovú povahu!

4. Na vankúšiIridescent trend vás priťahuje, ale bojíte sa pádu pre cenný predmet a príliš ho nudíte? Iba jedno riešenie: ručne vyrobené! Nielenže ušetríte peniaze, ale nebudete ľutovať ani to, že sa vám vaša tvorba nebude páčiť (niečo, o čom veľmi pochybujeme)! Pozývame vás, aby ste sa inšpirovali týmto dúhovým vankúšom, ktorý sme našli na blogu Štúdio pre domácich majstrov. K vytvoreniu tejto delikátnej podložky bude stačiť kúsok dúhovej látky, vankúš alebo špeciálna výplň vankúša, strapce a čo sa dá prišiť! Na čo teda čakáte?

5. Na riad© Zara Home Tento riad jemne zakončujeme v trieštivých tónoch. A ešte raz vám ukážeme, že dúhové trendy nie sú vždy také nápadné, ako by ste si mohli myslieť. Tentoraz sa dúhovka ponorí do oceánu, pričom sa inšpiruje farbami a tvarmi charakteristickými pre more. Odtiene sa líšia v závislosti od benzínovej modrej a perleťovej farby, zatiaľ čo tvar misiek a dosiek pripomína tieto škrupiny. Dekorácia stola nie je ani zďaleka detinská. Naopak, je rafinovaný a elegantný!