Tipy

8 módnych ozdobných predmetov, ktoré môžete ponúknuť na Vianoce!

8 módnych ozdobných predmetov, ktoré môžete ponúknuť na Vianoce!

Z darčekových nápadov na Vianoce? Náš návrh: Stavte na musíte mať deco! Ak chcete skombinovať podnikanie s radosťou, ponúknite značkové položky s nízkym rozpočtom. Kaktus, okrúhle zrkadlo, mosadzná žiarovka ... Objavte náš nákupný rad trendových vianočných darčekov! !

Čierny vankúš pompoms, € 31,80 *, Amadeus

Tento vankúš z bavlny nemá kúzlo so svojimi pruhmi Bayadère v odtieňoch bielej, šedej a čiernej. Trendy a moderný dotyk? Pochádza samozrejme z pompoms a strapcov! Perfektný dekoratívny darček pre elegantný alebo ľudový vzhľad.

Sada 2 držiakov na šálky šedého skla, 33,04 € *, Wadiga

S elegantným textúrovaným sklom a sivou farbou, nadčasovou a vždy trendovou dodávajú tieto dva sviečky v teple dotyk dekorácie. Dar, ktorý je vždy potešením, na osvetlenie stola, police alebo konzoly.

Sada 2 dekoratívnych kaktusov v zelenom pieskovci, 40,12 € *, Bloomingville

Stavte na kaktus, módny znak par excellence s vyhľadávaným pocitom mestskej džungle! Tieto dve ozdobné kaktusy zo zeleného pieskovca prinášajú dekorácii skutočnú exotickú sviežosť a rozjasnia každú miestnosť. Trendy a pikantný darček!

Okrúhle kovové závesné zrkadlo, 20,99 € *, cena v Paríži

Tento typ závesného zrkadla je veľmi módny! V priemyselnom a ženskom štýle, v kovovom prevedení s retiazkou, je toto dizajnérske zrkadlo nevyhnutnou dekoráciou. Neváhajte ponúknuť niekoľko, vytvoriť peknú akumuláciu. Je to užitočné a krásne!

Sklenená zvonica, mosadzná objímka a základňa Black Wood, 84,96 € *, Wadiga

Táto veľmi dizajnárska stolná lampa obsahuje všetky súčasné kódy: sklenený zvon, žiarovku s retro vláknami, s mosadznou objímkou ​​a drevenou základňou. Svoje miesto nájde aj na nočnom stole ako priemyselná kovová polica.

Úložný kôš Elili prírodný, 49,50 € *, Nattiot Juta je súčasťou prírodného trendu. Tento pekný skladovací kôš vnáša do interiéru eleganciu vidieckeho ducha s ružovými nádychom: ideálny pre milovníkov prírodných vlákien, ktorí radi kombinujú trendy.

Váza Origami v bielom pieskovci, 35,40 € *, Wadiga

Origami napadol dom! V tejto veľmi originálnej kamennej váze nachádzame predkové umenie skladania cez jeho geometrické tvary. Jeho jemná biela farba nájde svoje miesto v akomkoľvek štýle dekorácie. Originálny darček za nízku cenu.

Polica na pohľadnicu z čierneho kovu, 29,90 € *, drevo

Kovová polica Memory, oscilujúca medzi ročným a priemyselným vzhľadom, ponúka inteligentné úložisko pre vaše pohľadnice, fotografie alebo malé zápisníky. Svoje miesto si nájde aj v kancelárii ako vchod. Pre milovníkov bistro kultúry. Nájdite ďalšie trendy v darčekoch pre všetky rozpočty! img id = "250822" / Ceny zaznamenané na webe dňa 12/20/2017, môžu sa zmeniť na základe komerčných ponúk.