Ostatné

10 módnych predmetov, ktoré si môžete urobiť pomocou čipky

10 módnych predmetov, ktoré si môžete urobiť pomocou čipky

Stará stuha, kúsky látky, prestieranie na recykláciu? Čipka je moderná a kutilské možnosti kradú pri bráne! Chyťte nožnice (jemne) a pripravte lepiacu pištoľ, vysvetlíme, ako premeniť čipku na dekoratívny zázrak pre domácnosť, jedlo alebo svadbu.

Krajkový držiak sviečokJar ležiaci okolo? Obklopujeme ju romantickou čipkovou stuhou a pridáme navlhnutú šnúru pre rustikálny dotyk. S farebným pieskom, kryštálmi alebo štrkom v spodnej časti privíta skutočnú sviečku elegantný držiak tealight bez rizika popálenia alebo sviečky LED pre pohodlie.

Čipkový snový lapačWeave lapač snov, je to komplikovaný chouïa. Plán D ako kutil? Recyklujte čipku pomocou fixácie v strede dreveného alebo kovového kruhu. Pre odvážnejších pridáme pár perál. Pokiaľ ide o ostatných, majstrovské dielo sme dokončili uviazaním dlhých stužkových čipiek na spodnej časti, ďalšie navrchu na zavesenie.

SolifloreMalá alebo veľká fľaša s nástrekom matnej farby má vždy dekoratívny efekt. Najmä ak je biely, obklopený pásom plátna a bielou čipkou. Metóda môže dokonca pracovať s malými, už bielymi plastovými fľašami: predradiť dno štrkom, zasadiť niekoľko vetiev, pridať štítok sulfát a získať originálne karty miest.

Váza s čipkoupre ozdobte vázu, poháre alebo poháre, jednoduchá čipková stuha to urobí. Tajomstvo? Dali sme bod lepidla a vložili sme pásik tkanín medzi sklo a čipku: vynára jemnosť vzorov a bielu stuhu, najmä ak je pre prirodzený dotyk kraftová farba. V prípade modernej verzie uprednostňujeme tmavé pod čipkou! Veľmi jednoduchý princíp, ktorý pracuje na pohári, miske alebo skutočnej váze v závislosti od kytice, ktorá sa má prijať.

Voňavý držiak na sviečkyNezdá sa nám, že by kutilstvo bolo jednoduchšie a pôsobivejšie na osvetlenie domu! Veľká sviečka obklopená tyčinkami škorice, a pekná čipková stuha aby všetko udržalo pohromade a voilo: pri zahrievaní bude sviečka rozptyľovať vôňu škorice. Pre opätovné použitie jednoducho prilepte tyčinky na pohár a vložte sviečku dovnútra.

Držiak na snubný prsteňPre svadbu je nevyhnutný držiteľ snubných prsteňov. Jednoduchá a romantická verzia domu? jeden recykluje kovovú nádobu alebo plechovku nalepením pytloviny. Prilepíme na pekne zalepenú čipkovú stuhu a zakončíme dreveným alebo lepenkovým srdcom vyrazeným iniciálami milencov ... všetko, čo zostane, je vyplniť nádobu farebnými slamkami, jačmenným cukrom alebo vetvičky na posúvanie aliancií.

Vonné čipkové srdcePre amatérske alebo skúsené krajčírky sme rovnaké srdcia strihali dvakrát z pevnej látky, ktorá sa nerozstrapkáva alebo nie príliš rozstrapkáva (plátno, dres atď.). Aplikujeme na okrajoch kúsky čipky potom srdcia šijeme jeden na druhého jednoduchým vonkajším vyšívacím stehom, ktorý ponecháva dva centimetre otvoru, cez ktorý sa posúva levanduľa alebo sušené bylinky. Dokončíme šitie, všetko, čo musíme urobiť, je zasunúť srdcia do zásuviek alebo ich zavesiť na parfumy!

Darčekové balenie s čipkouČo keby sme použili čipka pre elegantné darčeky, skôr ako jednorazový a nie úprimne ekologický bolduc? Dekoratívny efekt je obzvlášť trendový s kraftom, najkrajším spojencom čipky.

Držiak na ceruzkyVíťazné kombinované a rafinovaný DIY stolný set ? Pokiaľ ide o držiak prsteňov, zakrývame kovové kvetináče, tentokrát s plsťou, odolné a nelámavé. Potom ozdobíme čipkovými stuhami a zakončíme malým koženým odkazom!

Čipky s čipkouPre a dekorácie k narodeninám, svadbám alebo krstinám, vlajka prsteňa je kráľovná. Ďalšia vec? Prijímame ju v domácej verzii vyrezávaním vlajočiek v sulfátovej bunke a potom ich ozdobíme kúskami čipky. Potom stačí zavesiť dve vlajky hore nohami na lano s kolíčkami na prádlo!