Užitočný

Facelift na moju strechu za menej ako 200 eur

Facelift na moju strechu za menej ako 200 eur

Vaše podkrovie je už mnoho rokov skutočným tote, ktorý nie je usporiadaný vôbec! Žiadne ďalšie neporiadok, táto extra miestnosť vám ušetrí niekoľko metrov štvorcových úložného priestoru. S niekoľkými lacnými tipmi budete môcť ponúknuť nový úder bez porušenia banky. Poradíme vám, ako zariadiť šikmé priestory ...

Zabezpečte úložné moduly pre podkrovia: 79,90 EUR za škatuľu

Rozlúčime sa s poruchami a organizácii otvoríme ruky. S úložnými modulmi vhodnými na sklonenie striech a pod svahmi môžete do týchto boxov posúvať oblečenie celej rodiny, ako aj dôležité papiere.

Nainštalujte posuvné panely: 48,90 eur pre dvere a koľajnice

A čo skrývať tieto moduly pre veľmi praktické podkrovia, čo by mohlo byť estetickejšie ako posuvné dvere celé biele? Ľahko sa inštalujú, nie sú vždy príliš drahé pri výbere štandardných veľkostí. Ak však toto riešenie prekročí váš rozpočet, môžete tiež staviť na oponu. Funkčné, dekoratívne a cenovo dostupné podkrovie!

Na dekoratívny efekt natrite farbu stenou: 15,90 EUR na 2,5 l nádobu

Podkrovie je často miestnosťou, kde je málo svetla. Po prelakovaní všetkého bieleho na dosiahnutie čistého vzhľadu si myslíme, že je to dekoratívne výberom panvice, ktorú obnovujeme v inej farbe. Výzdoba vytvorí žiarivo červená farba, zatiaľ čo svetlo cirkuluje.

Nainštalujte jednoduchý a elegantný koberec: 42 EUR

Ak svoj podkrovie neurobíte v televíznej miestnosti alebo v herni, nemusíte tráviť veľa peňazí na to, aby ste podlahu prešli trochu staršou. Elegantný jednoduchý koberec za nízku cenu bude viac ako dosť.