Tipy

D-7: Píšem svoje ponuky

D-7: Píšem svoje ponuky

Už na Štedrý deň máte na mysli svoje menu. Okrem toho, aby ste vložili vodu do úst svojich hostí a urobili z vášho sviatočného stola skutočnú udalosť, rozhodli ste sa napísať svoje menu a predstaviť ho pri stole. Tu je deväť originálnych nápadov, ako napísať svoje silvestrovské menu a oslniť hostí pred toľkými predstavami. Vezmite si perá!

Prvý nápad: na palube!

Nejde o písanie riadkov ako v škole, ale o použitie bridlice ako písacej podpory. Prvým riešením je prispôsobiť prezentačnú tabuľu bridlicovou farbou a potom napísať ponuku priamo na tabuľu. Môžete si tiež priamo kúpiť bridlicové podnosy, na ktorých budete používať tekuté kriedové značky, ktoré sa ľahšie manipulujú a sú dostupné v niekoľkých farbách (napríklad zlato).

Druhá myšlienka: minimalistická možnosť

Ak ste viac skúsení v rafinovanej dekorácii, môže byť skutočnou bolesťou hlavy integrovať ponuku do vášho minimalistického stola. Ako vždy, minimalizmus ukladá kvalitu na úkor množstva. Preto sme sa rozhodli pre kvalitnejší papier, na ktorý by sme strieborne napísali menu. Na dekoráciu vytvoríme malý zárez nad menu, do ktorého vložíme vetvu cesmíny, jedle alebo eukalyptu. Jednoduché a efektívne.

Pretože vaše menu stojí za to!

Tretia myšlienka: ide o kraft

Každé Vianoce sa sulfátový papier vracia do platnosti a stále viac priťahuje tých, ktorí milujú domácich majstrov. Najprv v darčekovom balení, pretože sa hodí na všetky druhy prispôsobenia, ale tiež vytiahne z hry pri vianočných stromčekoch alebo stolných dekoráciách. Pre vaše menu môže bežce bežať ako pergamen alebo slúžiť ako obrus pre detský stôl. Pridajte značky a ceruzky a nechajte ich napísať menu na ich obrus. Dobrým spôsobom, ako ich udržať obsadené pred párty.

Štvrtá myšlienka: posiela drevo!

Klasické ponuky zostávajú nadčasové. Je možné použiť šablónu na tlač na kartónové listy. Ak chcete priniesť trochu viac originálnych dotykov, môžete si vybrať módne dekoratívne vzory, napríklad soby. Sobia trofejná hlava, ktorá predstavuje hlavičku menu, bude stačiť na vytvorenie vianočného menu, ktoré je svojím dizajnom určite klasické, ale s nádychom modernosti.

Spáruje sa s kartami na vianočné čačky.

Piata myšlienka: bez straty lopty

Dnes je ľahké nájsť vianočné gule z priehľadného plastu na trhu. Ak je zrejmé, že sa používajú hlavne na ozdobenie vianočného stromu, môžeme ich tiež presmerovať, aby vytvorili skutočne originálne ponuky. Ak to chcete urobiť, jednoducho vytvorte papierové stuhy, na ktoré napíšeme názvy rôznych riadov. Stuhy potom vložíme do vianočných guličiek a položíme ich na taniere.

Šiesty nápad: krásny ako obraz

Ste tak hrdí na svoje menu, že ste si ho mohli zarámovať. Prečo nie koniec koncov? Myšlienka je tiež veľmi dobrá a ľahko realizovateľná. Stačí nájsť rám a „pódium“ svoje menu. Namiesto toho vyberte pre každého hosťa jeden veľký rám, ktorý je dosť malý, pretože to zapríčiní zmazanie vášho večierku. Okrem toho ho môžete umiestniť na iné miesto ako na jedálenský stôl, bude vhodný kus nábytku na chodbe alebo konferenčný stolík.

Siedma myšlienka: od nuly

To je úžasné, ak chcete svojich hostí prekvapiť. Preto musíte začať písaním úplne klasického menu. Po vytlačení skryjete ponuku škótskou páskou a zmesou farby a umývacieho prostriedku. Najprv na časti, ktoré chcete skryť, vložte priehľadnú pásku. Potom natrite farbu pridanou trochou čistiaceho prostriedku. Aby to bolo nepriesvitné, bude pravdepodobne trvať niekoľko vrstiev. Počas jedla sa hostia budú musieť poškriabať iba mincou, aby zistili, čo im bude potešenie z jedenia.

Najjednoduchšie nápady sú často tie najlepšie.

Ôsma myšlienka: ponuka 2 v 1

Prečo by ponuka mala len zobrazovať podrobnosti ponuky. Na tento účel slúži menu tiež ako obrúskový prsteň. Je to veľmi jednoduché, stačí napísať jeho menu na dĺžku. Po vytlačení alebo skopírovaní sa ponuka musí vystrihnúť iba ako pruh papiera. Kus pásky na spojenie koncov, zvinutý uterák a tu je vianočné menu, ktoré vie, ako veľmi užitočné.

Deviata myšlienka: odtieň kastról!

Ďalšie menu, ktoré bude pre deti ľahké delegovať. Papierový kastrol je pre ich malé ruky zábavná a ľahká aktivita. Ak to chcete urobiť, jednoducho vytlačte svoje menu, aby bolo možné každé jedlo objaviť podľa manipulácie. Dospelí sa budú tiež baviť s týmto hrncom na varenie, aby objavili vianočné menu. Tiež vám umožňuje pridať objem po umiestnení na tanier. Kastról má všetko dobré!