+
Informácie

8 dekorácií tanierov

8 dekorácií tanierov

Dokonca aj na poslednú chvíľu niekedy stačí zasunúť malý malý dekoratívny doplnok do tanierov, aby sa k stolu dostal skutočný sviatočný vzduch. S týmito 8 veľmi jednoduchými nápadmi bude váš silvestrovský stôl vynikajúci za menej ako 10 minút!

Malé detaily robia veľké rozdiely

Sušienky na tanieri

Na Vianoce ako na Silvester, majú sušienky všetko! Stačí ich položiť na taniere, aby obliekli stôl dvoma krokmi tromi pohybmi, pričom biele pokrmy možno každý deň maskujú. Vyberte si ich veľké a elegantné a neváhajte ich zabaliť stuhou, aby zodpovedali vášmu interiéru. Keď idete pri stole, môžete sa spoľahnúť, že rozbijú ľad a zahrejú atmosféru: a bezva!

Cracker a figa rezané na polovicu, trieda!

Malá jedľa pobočka na uterák

Chystajú sa vaši hostia prísť a váš vianočný stôl je trochu smutný? S nožnicami alebo záhradníckymi nožnicami nakrájajte niekoľko malých vetiev na spodok vášho stromu a položte ich na taniere. Ak máte ešte pár minút, môžete ich tiež priviazať k uterákom pomocou konopnej šnúry a vytvoriť tak dekoráciu rastlín v najčistejšom škandinávskom štýle!

Môj krásny strom, kráľ taniera

Vetvička rozmarínu

V rovnakom duchu, ak ste upadli do prírodných vianočných sviatkov, zvážte ozdobenie tanierov čerstvým odobratým kyticou rozmarínu (alebo zakúpenou od zelinára). Ideálne na bielu alebo čiernu dosku alebo s kameninovou službou pre 100% dekoratívny prírodný nádych.

Žite Vianoce prirodzene dlho!

Tyčinky škorice na stôl, ktorý vonia ako Vianoce

Ak nás jeho vôňa okamžite ponorí do vianočnej atmosféry, za škoricu si treba zaslúžiť aj ako skutočný dekoratívny doplnok. Jednoduchá palica umiestnená na tanieri uprostred malej kytice eukalyptu robí zázraky, ale môže sa použiť aj ako nôž alebo na ozdobenie sviečky v strede stola.

Voňavá spomienka na večierok

Jednoducho vianočný ples

Na Štedrý deň pekná guľa jednoducho postavená na tanieri dodá vašim jedlám slávnostný vzduch. A s krásnou stuhou a značkou miesta bude efekt úspešný!

Nádherný jednoduchý nápad

Darčekový tanier: ho ho ho!

Ak chcete začať so štýlovým jedlom, prečo na každý tanier položiť malé dekoratívne darčekové balenie? Krásne zabalené, upútajú pozornosť a umožňujú jednoduché nastavenie stola. Vnútri sme dali pár vecí, aby sme čakali na Santa Clausa, napríklad kreslením darčekov z adventného kalendára pre dospelých alebo deti ...

Santa Claus je už tu?

Pekná čokoláda pre gurmánov

Jemne umiestnená na obrúsku, malá čokoláda vo sviatočných šatách prináša farbu stola, zatiaľ čo krása. Trochu sladkej a dekoratívnej pozornosti súčasne, ktorá má tú výhodu, že je detinsky jednoduchá!

Pretože to nie sú Vianoce každý deň!

Uterák zložený v jedle, musíte o tom premýšľať!

Nakoniec, aj keď sú hostia už v obývacej izbe, upravte svoj stôl skladaním obrúskov v tvare obrúsku! Stačí ich zložiť do trojuholníka a potom pridať ku kmeňu menovku. Malý vianočný ples alebo pár trblietok nad ním a dokážte, voila!

Milujeme to, však?