Komentáre

6 tipov na optimalizáciu toaliet

6 tipov na optimalizáciu toaliet

Perfektná toaleta ... Ako ich vidíte? Kladením tejto otázky je zrejmé, že pre túto miestnosť často nemáme ambície: chceme miesto čisté, izolované od zvyšku domu, pokiaľ možno nie v kúpeľni, ale s vodnou hladinou. umyť si ruky. Ale ... Čo keby sme viac snívali?

Vytvorte úložisko

Prvou myšlienkou optimalizácie toaliet je samozrejme vytvorenie skladovacích priestorov. Police nad skrinkou, nad dverami alebo dokonca celý oblúk dosiek, do ktorého sa zmestí najviac prvkov. Ale čo uložiť? Určite ste to videli s priateľmi, veľa ľudí sa rozhodne ukladať knihy a časopisy. Prečo nie, je to príležitosť podeliť sa o svoje údaje s hostiteľmi! Zdá sa tiež celkom prirodzené uchovávať výrobky pre domácnosť. Pre viac drzých, pretože vám neprekážeme podivnosti podľa vášho výberu, môžete ukladať konzervy, mliečne balíčky, polievkové tehly ... Ak nie je bežné miešať skrinky a pivnice, nie je to tak neznamená, že je to zlý nápad!

Skladovanie nad skrinkou ... Vertikálnosť je dobrá

Pozvite sa smiať

Vieme, že každý, kto u vás strávi niekoľko hodín (večera, večer alebo dokonca inštalatér, ktorý prišiel na opravu vašej umývačky riadu), takmer nevyhnutne prechádza záchodom. Keďže ide o takmer povinné medzipristátie a ak by sme sa ponúkli zabaviť sa? Tabuľa na prijímanie správ, rýchle poznámky, ktoré môžete pozvať na komentovanie vašich fotografií, pohľadníc a iných plagátov. Prečo nie mapa sveta, aby vaši hostia mohli ukazovať na miesta určenia, ktoré podľa vás považujú za správne, hra osamelý, dokonca sme našli hru mini-golf ... Neskryjeme pred sebou mini-riziko: dopravné zápchy na toaletách počas vašich večerov!

Navrhnite pomocný program

Už sme hovorili o úložisku a nezabúdajme na možnosť „hra“, ale do malého rohu je možné integrovať ďalšie pomôcky. Môžeme nainštalovať podstielku pre mačky, pre tých, ktorí sú vybavení mäkkou mačkou, práčkou, skrinkou toho, čo nazývam „škaredé-objemné veci“ (žehliaca doska, vysávač, žehlička …), Krabica vianočných ozdôb po skončení sviatkov, vázy čakajúce na pekné kvety ... Stručne povedané, všetko, čo je možné uložiť bez potreby konkrétneho prostredia.

Vyjadrte ozdobný rozmaru

Kto nenájde štýl dekorácie, ktorý je super pekný / krásny / zábavný bez toho, aby si ho na sekundu predstavil v spálni alebo obývacej izbe? Je to veľa dôležitých kúskov, v ktorých chceme vytvoriť vesmír, ktorý nám bude dokonale vyhovovať, a preto sa často chránime pred našimi najdivokejšími klammi. Ale toalety? Pretože tam prechádzame v poryve vetra, keďže sme väčšinou spokojní s jednoduchým „čistým a funkčným“, nie je to v konečnom dôsledku ideálne miesto na zábavu? Poďme na barok, na super gýčové maľby, na pochybné kresby mladosti, na farby, ak je tvoj domov dosť triezvy, na celkovú čiernobielu, ak sa čiernej všade inde vyhýbaš, a to z dôvodov, že Vybrali ste si obyčajné látky inde ... Stručne povedané, urobte z tohto kusu výnimku, rozmar, potešenie!

Izba s množstvom osobností!

Originálne príslušenstvo

Strom toaletného papiera, toaletné sedadlo ako žiadny iný, toaletná kefa maskovaná ako dekoratívny predmet, farebný toaletný papier, zápach tvaru zápachu, úplne ofsetová tapeta, nálepky na stenu, ozdoba šancí a cieľov, ktoré milujeme bez toho, aby sme im chceli dať miesto výberu ... Takže paradoxne dajte trónu!

Hriadeľ valca: ľahko sa vyrobíte

Tajná záhrada!

A koniec koncov, prečo nie? Ak má WC miestnosť okno, rastliny obyčajne potrebujú trochu prirodzeného svetla, zeleň prinesie tomuto miestu trochu prírody, čo ho tak ochotne víta. Na zemi, na policiach, policiach alebo dokonca na vozíku vytvárajú rastliny príjemné, bukolické prostredie, ktoré mení často mierne chladnú (kachľovú, bielu) atmosféru tejto miestnosti. A tu je ďalšia príležitosť na zábavu, a to nielen s vybranými rastlinami, ale aj vďaka veľkej rozmanitosti kvetináčov!