Ostatné

Vonkajšie darčekové nápady pre celú rodinu!

Vonkajšie darčekové nápady pre celú rodinu!

Pekný záhradný nábytokpre prírodná dekorácia vo vašej záhrade vám odporúčame nákup pekný záhradný nábytok na ratanový nábytok, Skladá sa z pohovky a niekoľkých kresiel a pridajte konferenčný stolík v rovnakom štýle pre vaše aperitívne večery alebo raňajky na terase.

Rozhodnite sa pre antracitovú sivú farbu, ktorá nezklame moderný a elegantný dotyk, alebo prirodzený ratan, pre autentickejšiu výzdobu blízku prírode.

Pridajte nejaké mäkké vankúše, ktoré sú vhodné na použitie vonku, a pripravte sa na chvíľku strávenú s rodinou alebo priateľmi, len čo prídu krásne dni.

PlanchaČo by mohlo byť lepšie ako dobré grilované mäso a pražená zelenina plancha na šťastné jedlo pod slnkom? Plancha je synonymom rýchleho varenia s nízkym obsahom tuku a praktickejšie ako tradičné grilovanie. Umožňuje vám tiež pripraviť zdravé jedlo, ktoré bude ideálne pre radosť z leta bez pocitu viny.

Na trhu existuje niekoľko druhov planchy. Planche sú obvykle napájané elektrinou alebo plynom. Nájdeme modely z nehrdzavejúcej ocele alebo liatiny, pričom nerezová oceľ sa každodenne ľahšie čistí. Je na vás, aby ste si vybrali planchu, ktorá zodpovedá vášmu použitiu, aby ste sa rozhodli správne!

Nafukovacie kúpelePriznaj to domáce kúpele je skôr sen ako realita ... A predsa s veľmi dostupnými cenami vám nafukovacie kúpele zaručia vynikajúce chvíle relaxácie, samotné alebo s ostatnými! Jedná sa o skutočný darček, ktorý poteší Vianoce!

Tiež sa volánafukovacia vírivka, nafukovacie kúpele pred inštaláciou nevyžadujú žiadne inštalačné práce. Je však potrebné dbať na to, aby ste ho nainštalovali na rovnom povrchu, nie na svahu.

Za pár hodín ho nafúknete a nainštalujete do záhrady, kam chcete. Pridajte vodu, zohrievajte ju niekoľko minút a potom pohodlne sedí vaše nafukovacie kúpele, Niektoré modely vyššej triedy ponúkajú rôzne programy masážnych trysiek, ako pri thalassoterapii.

TrampolínaVonkajšie trampolíny sú skutočným detským ihriskom, ale aj starším deťom. Vyberte si dobre vybavenú trampolínu so sieťou, rebríkom a ochranným krytom, aby ste mali spoľahlivé vybavenie a umožnili svojim deťom baviť sa v úplnej bezpečnosti.

Rovnako ako v prípade nafukovacích kúpeľov, aj trampolína sa inštaluje na rovnú a vhodnú podlahu, aby sa zaistila dobrá stabilita celku.

Originálne bójeAk máte vo svojej záhrade bazén, tu je jednoduchý nápad na darček, vďaka ktorému budú ľudia v lete šťastní: pôvodné bóje ! Vo forme šišiek, plameniakov, jednorožcov alebo dokonca ananásu sú tieto bóje už roky veľmi trendy, najmä na sociálnych sieťach. Toto je spôsob, ako spojiť zábavu a bezpečnosť vo vašom rodinnom bazéne!

Portál pre viacerých hráčovToto je darček na Vianoce, vďaka ktorému budú vaše deti veľmi šťastné! inštalovať multiplayerový portál vo vašej záhrade, aby ste im toto leto poskytli dlhé hodiny zábavy vonku.

Portály sú často zložené z niekoľkých prvkov: drevená chata, hojdačka, šmykľavka, lano atď. Existujú tiež z rôznych materiálov: plast, drevo, kov ... Najodolnejšie sú tie z dreva, ak sú dobre udržiavané. Pravidelne kontrolujte, či je portálové zariadenie v dobrom stave, aby ste predišli riziku nehody.

Odporúča sa tiež vziať do úvahy rozmery vašej záhrady a rozmery portika. Aby bolo možné dobre obiehať, je potrebné na každej strane portálový priestor 2 m. Vyvarujte sa tiež inštalácii portálov v blízkosti stromov, aby ste predišli akejkoľvek nehode.