Informácie

Oktoberpísané papierové vázy

Oktoberpísané papierové vázy

Octoot je pekná značka vytvorená Marcelom Braerom. Baer, ​​ktorý odišiel z Zürichu do Barcelony po stopách rodinnej histórie poznačenej Stredomorím, chcel vytvárať objekty, hlavne pre kanceláriu, evokovať cestovanie a umožňovať vytváranie príbehov. Slnko, umenie a materiály sú stredobodom odborných remeselníckych kolekcií spoločnosti Octoot. Zamilovali sme sa do veľmi krásnych papierových váz (alebo skôr do krytov váz, pretože nezabudneme, aj keď je papier nepremokavý, použiť odrezanú fľašu s vodou alebo menšiu vázu).

Primárna modrá a žltá pre kvety

Vázy Janus a Salina dávajú do centra pozornosti žltú a modrú farbu. Ostré farby, ktoré vynikajú z bieleho pozadia s množstvom papriky. Janus mení svoju náladu v závislosti od toho, na ktorú stranu sa rozhodnete vystaviť. Tajomný a záhadný, je to objekt, ktorý sme skrotili a ktorý nás pýta. Skvelý nápad na vázu ... ktorá je tiež vyrobená z papiera! Salina je poctou moru, vlnám, západu slnka a letu. Izba výberu, aby ste sa vždy cítili trochu na dovolenke.

Color + pattern = víťazné duo pre obrázkové vázy

Je zrejmé, že papierové vázy navrhnuté spoločnosťou Octíná sú plné farieb. Ako značka v láske k Stredozemiu by to mohlo byť inak? Farba sa však nepovažuje za samostatnú, používa sa ako moderný obraz. Vzory, či už rastlinné alebo geometrické, sa spracovávajú tak, aby vytvárali kontrast medzi veľmi jednoduchým materiálom, papierom a obrázkovou a dekoratívnou dimenziou stvorení. Milujeme vázu Baazar, ktorá vyniká ako dotyk súčasného umenia vo výzdobe, v pohybe geometrickej abstrakcie.

Dizajnový trend vázy

Našou najobľúbenejšou je váza Nomade, ktorá kombinuje čierne a modré traky na bielom pozadí a žiarivo žltú farbu. Vyvoláva trend 70. rokov so svojou stranou Zanotty a zároveň má pravdu v trende mriežky, ktorý prechádza našimi interiérmi. Príslušenstvo, ktoré sa naliehavo ponúkne a ktoré sa nádherne ožení s rafinovaným, škandinávskym alebo priemyselným dekorom. Pre nadšencov farieb sme sa rozhodli pre model Artesania, s typicky 50-timi tmavozelenými farbami alebo pre Palmu, ktorá kombinuje modrú a červenú s čiernou a bielou vo veľmi jemnej grafike, hoci úprimne. Viac informácií nájdete na stránke www.octaevo.com