Tipy

D-14: Ozdobím celý dom na Vianoce

D-14: Ozdobím celý dom na Vianoce

Neviete, ako robiť veci po poloviciach, a to je dobré, pretože redakčný personál déco.fr zbožňuje tých, ktorí nerobia veci po poloviciach. Napríklad na Vianoce ste plánovali obliecť si svoj dom v párty režime od hlavy po päty. Úplne dodržiavame! A ako sa nám páči, pomôžeme vám s malým zhrnutím všetkých miestností v dome na vyzdobenie Vianoc, len aby ste si pamätali. Vchod, obývacia izba a dokonca aj spálňa, toľko miest, ktoré netrpezlivo čakajú kúzlo Vianoc. Do tvojho girlandy!

Ozdobím vchod na Vianoce

Začnime teda na začiatku, konkrétne vchodom a dokonca aj prednými dverami. Každý dom vyzdobený na Vianoce musí mať na predných dverách slávny vianočný veniec. Toto uvítanie je ozdobou tejto dekorácie a oznamuje, že za dverami je skutočná večierková atmosféra. Prechádzajúce dvere, vaša predsieň alebo vchod musia mať tiež najkrajšie dekorácie, aby si túto príležitosť pripomenuli. Existuje veľa možností: nálepky na oknách, sviečky na vstupe, jedlové konáre na schodoch alebo zasnežené umelé konáre na zastrešujúcom stojane. Nakoniec, ak máte pomerne veľký priestor (a máte šialenstvo majestátnosti), prečo neinštalovať strom, ktorý poteší ľudí z prahu.

Zdobenie trvá iba trochu (elegantne!).

Na Vianoce vyzdobím obývaciu izbu

Vrchol domu, to je tiež počas sviatkov. Je logické, že tu strávite veľkú časť Štedrého večera tým, že budete piť s mierou, rozbaľujete dary a obdivujete strom. Preto sa zameriate na všetky svoje vianočné dekorácie. Priorita stromu, najmä ak máte deti, pretože ak sa s nimi stretneme, zaujímajú sa iba o neho. Okrem toho, ak ste pripravení otočiť svoj štýl na vianočné dekorácie, nechajte svoje deti ozdobiť strom: milujú ho! Medzitým sa môžete vrátiť na konferenčný stolík v obývacej izbe, ktorý ponúka pekný povrch na vianočné ozdoby. Jednoduchý podnos, do ktorého budete pridávať krásne vianočné gule, girlandy alebo krásne sviečky a voilu! Šťastní majitelia komínov musia mať na zavesenie aspoň pár vianočných ponožiek, to je minimum!

Na Vianoce vyzdobím jedáleň

Poďme k stolu a ak nie je vianočný stôl ešte nastavený, môžete počas čakania pridať nejaké ozdoby. Lustry zdobené nad stolom sú veľmi populárne v vianočných katalógoch a spôsobujú pocit. Pridaním vetiev, girlandov svetla a vianočných ozdôb získate pomerne veľkolepú scénu, ktorá sa dá ľahko vyrobiť. Na stále prázdnom stole máte dosť času na to, aby ste vytvorili vrchol, ktorý sa oblieka. Pekné sklenené zvončeky, v ktorých budete mať nainštalované girlandy svetla, dodajú vašej dekorácii nádych elegancie. Nakoniec nezabudnite na okná, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť. Je možných veľa nápadov a medzi nimi hľadáme riešenie nakreslenia vianočných okien na kriedy pomocou kriedových ceruziek.

Na Vianoce vyzdobím kuchyňu

Kuchyňa, na ktorú sa často vianočné ozdoby zabudne, je napriek tomu strategickým prvkom a zaslúži si bližší pohľad. Je potrebné povedať, že ak sa Štedrý deň stane doma, určite budete tráviť veľa času v kuchyni, takže si vychutnajte ozdoby v tejto miestnosti. V kuchyni dekorácie týkajúce sa vianočného jedla vždy fungujú veľmi dobre. Jačmenné cukry a perník sú v tomto prípade ideálne a deti ich vždy privítajú s otvorenou náručou. Pre staršie deti kladieme trochu viac prírodných dekorácií, ako je citrus. Nakoniec privíta niekoľko vetiev cesmíny a jedle, aby do kuchyne priniesla nejaké vianočné farby.

V kuchyni si zaslúži vianočné dekorácie.

Ozdobím izby na Vianoce

Môže sa zdať prekvapujúce vyzdobiť izby na Vianoce, ale ak hostia počas prázdnin spia, určite ich tento nápad očarí. Nie je potrebné preťažovať tieto miestnosti. Cieľom nie je vzbudiť dojem vašich hostí, že spia v dome Santa Clausa. Preto budeme spokojní, keď na nočné stolíky umiestnime prvky vyvolávajúce Vianoce, ako sú sviečky alebo malé hviezdy LED.

Zdobím záhradu na Vianoce

Samotná kapitola o záhrade si zaslúži celý článok, pretože vonkajšie vianočné ozdoby sú skvelou klasikou dovolenky. Ak nemáte záhradu, okná sa môžu obliecť aj na sviatky. Napríklad tým, že máte v kvetináčoch zabalené veľké uzly, prinesiete do fasády domu veľké plus. Majte na pamäti, že váš exteriér sa musí zhodovať s interiérom, takže si zachovajte rovnaké farby a rovnakú tému. Účinok sa zvýši desaťkrát!