Tipy

Výukový program: skladacie uteráky v tvare srdca

Výukový program: skladacie uteráky v tvare srdca

Oslavujete Valentína? Ak áno, je čas dať malé taniere do veľkých a pekné servítky na taniere! To je dobré, tu je tutoriál, ktorý vás naučí, ako si pomocou uterákov vytvoriť pekné srdce. Bez ohľadu na to, akú farbu použijete alebo veľkosť uteráka, všetko, na čom záleží, je potešiť miláčika / miláčika touto peknou pozornosťou ... Takže ste pripravení na skladacie sedenie? Tu ideme, tu sú kroky, aby sa to stalo!

Zriadenie:

Na zloženie obrúskov si vezmite veľký, flexibilný, hrubý papierový uterák, ak je to možné (je to krajšie). Rozložte ho a na odbavenom stole ho položte tak, aby ste mali pred sebou veľký štvorec.

Teraz zložiť:Krok 1:

Preložte obrúsok na štyri tak, aby ste získali obdĺžnik. Nezabudnite záhyby dobre zatlačiť tak, aby záhyb správne držal.

Krok 2:

Určite stred uteráka, môžete umiestniť ukazovák do stredu spodnej časti záhybu a uterák umiestniť kolmo. Záhyby dobre označte.

Krok 3:

Opakujte s druhou stranou, záhyby tiež dobre označte. Vaše skladanie vyzerá ako šípka.

Krok 4:

Jednoducho otočte záhyb, aby ste mohli zložiť zvyšok uteráka.

Krok 5:

Zložte rohy hornej časti záhybu. Otočte uterák a označte všetky záhyby. A teraz je to pripravené! Nie je to také komplikované, hm? Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť niekoľko a zariadiť ich tak, ako uznáte za vhodné na vašom stole!